Life is better with better people

9. listopad 2010 | 18.01 |

Dneska byl ten den takový slunečný, ale né počasím. To vůbec ne, on byl totiž slunečný mou náladou a to je možná prospěšnější než slunečný den.

Poslední dobou se ve třídě bavím hned se čtyřma lidma... tudíž s Luckou, Verčou, Danem a Pavlem. Musím říct, že poslední dobou se díky těmto lidme těšim do školy. Jo nadávám ráno, že tam nechci jít, ale to kvuli učení... na lidi se tam těším. Je to vážně skvělej pocit, když víte a jste si jistí tím jak se zase budete o přestávce s někým z těch čtyř bavit nebo když se o hodimě otočíte do zadu a budete se třeba hned ve třech smát nějaké ptákovině :D. Vzpoměla jsem si na jednu věc z minulého týdne, která mě strašně potěšila. Seděla jsem o přestávce na lavici a přišla za mnou Lucka a z ničeho nic mi řekla "Já jsem strašně ráda, že se se mnou bavíš, že se víc a víc k té třídě zapojuješ :)." Sakra, vážně mi ot udělalo obrovskou radost, někdo se všiml mých změn a ještě za ně byl rád. Není to super? No je to super :). Nebo když se s Váma začnou z ničeho nic bavit a vůbec to nezní, že to dělají z donucení. Třeba dneska Pavel. Asi dobrých deset minut mi vyprávěl o tom jakou bude mít novou práci a co víc prý jak ozkouší jak to tam jde a jestli to je vážně tak dobré, tak bych tam mohla jít taky :). Navíc zrovna s Pavlem a s Danem mám úžasnou spolupráci :D. Máme jeden předmět (základy stavitelství) a do sešitu si neustále musíme kopírovat nějaké obrázky. V čem tkví ta spolupráce? Jednou obrázky okopíruju já, jednou Pavel a jednou Dan, ale ono tohle vážně ušetří čas :).

A to ještě není všechno. Dneska jsem se s naším angličtinářem bavila o generálce maturit a říkala jsem mu "Zajímavá je jedna věc. Já se nejvíc bála slohovky v angličtině a nakonec jí mám úolně ze všeho nejlepší" a on mi na to odpověděl "Já se tomu ani nedivím, vám slohovky jdou, vy to máte v sobě." Tohle mě neuvěřitelně nakoplo a potěšilo :). Mám o to větší chuť se zajímat o angličtinu, vážně mám ten předmět ráda. Máme skvělého učitele, mě to baví se to dobrovolně učit a to je super... potom to jde uplně samo :).

Vážně mám z dnešního dnu radost. Tolik lidí najednou mi neudělalo radost už dlouho :D, Jinak už mám nové repráky a právě z nich zní tóny MUSE - Neutron Star Collision :). Teď si asi dojdu umýt hlavu, kouknout co nového po internetu a stejně jako včera si zahraju Sims 2. Mějte se pěkně :)...

Foto z DA od ssilence

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Life is better with better people mixx 10. 11. 2010 - 18:18
RE: Life is better with better people damn-girl 10. 11. 2010 - 18:21