Další nail artový článek

3. srpen 2014 | 14.30 |

Pár dní uteklo jako voda a já mám zase dvě fotky s nail artem. Tentokrát jsem byla líná vytvářet něco kreativně a zdobit si nehty pomocí laků a navíc jsem chtěla konečně vyzkoušet nálepky na nehty a tak se také stalo! :D Musím teda říct, že nálepky na nehty jsou úžasná věc, a tak si jiych budu muset pořídit víc, protože to je rychlé, člověk se nemusí patlat a má pokaždý zaručený, že za chviličku budou ty nehty vypadat prostě úžasně a upraveně a profesionálně. :)

Našla jsem mezi svýma věcma na nehty sadu melounových nálepek, a tak jsem se je rozhodla vyzkoušet. Výsledek se mi moc líbil, ale zapomněla jsem je přelakovat poté bezbarvým lakem. Po třech dnech se mi teda jedna nálepka odloupla a byla jsem nucená nehty udělat nové. Nálepky jsou fakt nálepky a lepí se na zaschlé nalakované nehty. a lakování jsem použila tyto laky:

Klasicky průhlednou Gabrielku, která má naprosto dokonalý bělící efekt a fakt ten bělící efekt funguje. Pokud chcete tedy jen průhledny lak, tak tenhle je super, protože ty nehty fakt krásně vybělý a jen s průhledným lakem vypadají ty nehty prostě božsky a nádherně upraveně. Potom jsem nehty přelakovala mým oblíbeným tělovým odstínem od Essence, který je skoro bílý a po zaschnutí nalepila melounky :).

A po melounkách jsem se ujala vyzkoušet nálepky kytičkové a motýlkové. Ty jsem našla v našem obývacím pokoji ve skříni, která je věnovaná jen kosmetickým věcem a naprosto přetejká (mamka je členkou Oriflame), protože mamka nakupuje do zásoby :D.

Opět jako vždy prvně na podklad průhledná Gabrielka, poté docela průhledný třpytkatý lososový lak od riflame ze staré kolekce. Zkoušela jsem tenhle lak prvně a jak vidíte na fotce, na nehtech vypadá jako třpytkatý nenápadný tělový odstín. Nalepila jsem nálepky a lak přelakovala průhledným od ssence, který má vytvořit efekt gelových nehtů což mi ale ovšem moc nepřijde :D.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Další nail artový článek tlapka 03. 08. 2014 - 14:41
RE: Další nail artový článek hledaseniki 03. 08. 2014 - 15:11
RE: Další nail artový článek boudicca 03. 08. 2014 - 21:26
RE: Další nail artový článek sigrun 04. 08. 2014 - 15:52