29. den - Nejlepší kniha za tento rok

14. srpen 2014 | 22.42 |
› 

Prázdné místoV nadpisu je sice napsaný 29. den, ale je to 30. den. tedy poslední den tohoto knižnáho challenge. Jak jsem jednu otázku vynechala, protože byla stejná s tou jednou, tak se mi to takto posunulo.

Úplně neujraději bych řekla, že nelepší kniha, kterou jsem tento rok četla byla Hvězdy nám nepřály, ale to by v tomto challengi byla už potřetí, a tak vyberu druhou nejlepší knihu, kterou jsem tento rok četla. Je to kniha od J. K. Rowling a jak jistě už tušíte jmenuje se Prázdné místo. Na tuto knihu už je tady recenze a musím říct, že mě kniha nijak nezklamala a jsem ráda, že jsem jí četla. Ten boj, který spolu vedli manželské páry, lidé v městské radě, spolužáci či kamarádi mě bavil a navíc se mi líbilo, že kniha nemá 100% dobré osoby a 100% záporáky.

Jak jsem psala již v recenzi. Rowling zde potvrdila, že má úžasného vypravěčského ducha a umí psát poutavě a nezdlouhavě.

Fu a byla to větší fuška ten challenge než jsem si na začátku myslela. Musím ale říct, že mě to bavilo, a tak aktuálně hledám nějaký nový pro tento blog.

Zpět na hlavní stranu blogu