Máme tady vzrůšo

15. srpen 2014 | 13.36 |

Bydlet kousek od pražského Klánovického lesa, který je největší na území Prahy má hned několik výhod a nevýhod. 1) Máte kam chodit na procházky do přírody, s kočárkem, s dětma, na houbi a nebo třeba běhat. 2) Očas se tam ale i schovává nějaký ten vrah či jiný vtržník a ba dokonce se tam občas i nějaká ta mrtvolka najde.

To už je podruhé během pár let, co tam hledají nějakého vraha :D. Aktuálně tam hledají vraha hledače pokladů jehož tělo našli návštěvníci lesa v červnu na kraji lesa. Musím říct, že vrah je asi pěknej amatér, protože odkgráglovat někoho hned na kraji lesa to fakt nechápu. Buď se bál jít hlouběji do lesa v potmě sám jen s mrtvolou a nebo má asi tak dobrý orientační smysl jako já :D.

Pokud vím, tak pátrací akce po lese probíhají už od pondělí. V pondělí jsem šla k babičce a už z dálky jsem se rozčilovala proč je tam zase otravuje doma nějaký podomní prodejce. On to ale podomní prodejce nebyl. Jednalo se o kriminálku, která obcházela dům po domě s fotografií a ptali se jestli jsme náhodou někoho takového neviděli. Nejsilnější pátrání přišlo ale dnes, kdy lítal vrtulník i nad našema barákama (jsme ve vedlejší vsi než babičky).
Babička bydlí hned v první ulici u lesa a aktuálně jí před barákem stojí patnáct zaparkovaných policejních vozidel a celý les je zapáskovaný a v lese je x policistů od zásahovky. Vrtulník lítá už od dobrého odpoledne a občas v nějakých místech klesá opravdu nízko k zemi.

Nejlepší vzrůšo ale měla asi před hodinkou babička. Má dům hned vedle jedné totálně zarostlé opuštěné parcely, ve které je rokle a sklípek takže policajti už hledali i na téhle zahradě vedle babičky jestli se tam neskrývá a prý to tam budou hlídat.

To jsem teda zvědavá, jak tohle všechno dopadne. Aktuálně mám ale zakázáno chodit se psem po blízkém okolí a hlavně po opuštěných místech. Tento zákaz mi udělila starostlivá mamka a k babičce na kávu se asi taky teď nedostanu, protože je prý možný, že se pohybuje i po ulicích. Takže jsem doma a čučím z okna na vrtulník a závidim babičce, že je hned u zdroje! :D Ta mě ale pravidelně informuje po telefonu :D.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Máme tady vzrůšo tlapka 15. 08. 2014 - 14:38
RE(2x): Máme tady vzrůšo damn-girl 18. 08. 2014 - 14:38