Pracovně a utahaně

18. srpen 2014 | 14.36 |

Ahoj. Jak se dnes máte? Já jsem hrozně utahaná. Vstávala jsem po 5, protože jsem v půl 7 už musela být v práci kvůli výjmečně platícím rodičům v hotovosti. Nějak se to vstávání na mě podepsalo a teď tady padám na tlamičku a přemlouvám senejít si lehnout :D. Zítra tam přijde pán, který mě bude zaučovat na ten nejhlavnější program, tak se docela bojím. Uklidňuju se tím, že to bude jen na dvě hoďky školení, a tak by toho třeba nemuselo být tolik :D.

Od Tlapky mi přišli doplňující otázky do knižního challenge (tímto jí moc děkuji), tak jen čekám až budu mít načtených zase o něco víc a pustím se do těch doplňujících otázek. Také jsem našla pár super tagů, které jsem si opsala do sešitu. Až tedanebudu vědět co na blog, tak se vždycky pustím do nějakého toho tagu. Konečně jsem se taky dneska dokopala po měsíci dofotit dva domy Sims 2, tak na ty se taky můžete těšit! A další dvě stavby mám rozestavěné.

A jak probíhal můj poslední týden? Musím říct, že dobře. Mám za sebou první pracovní týden a vážně mě to docela i baví. Bude to ze začátku dřina, ale zvládnu to. Abych nebyla celý týden jen doma nebo v práci, tak jsem v polovině týdne navštívila babičku a poté byla venku s kamarádkou ze školy a jako vždy jsme si to odpoledne užily. Tento týden plánujeme taky nějaký sraz. No a včera jsem se po celém týdne zrelaxovala u kamarádky, která teď přijela na pár dní z Anglie do ČR na dovolenou. Moc jsem si to odpoledne užila a zas to bude patřit mezi dny, na které budu ráda vzpomínat. Navíc udělala k večeři naprosto famózní pizzu s domácím těstem. Prostě dokonalé! A taky jsem přinesla bílý rum, a tak jsme si umíchaly mojito a bylo krásně :D. Celé odpoledne bylo v takovém žracím duchu :D. Pizza, arašídy v těstíčku, mojito a šneci se slaninou a sýrem z listového těsta :D. Jsem najedená asi tak na další tři dny :D.

A jak jste si víkend a minulý týden užívali vy? :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Pracovně a utahaně mixx 19. 08. 2014 - 14:09
RE(2x): Pracovně a utahaně damn-girl 19. 08. 2014 - 21:20
RE: Pracovně a utahaně tlapka 20. 08. 2014 - 21:47