Rodina Bayer

24. srpen 2014 | 19.16 |

Jak jsem psala v jednom z posledních článků. Dofotila jsem dvě rodiny, a tak vám právě dnes jednu představím a rovnou představím i bytovku, ve které žijí a kterou jsem stavěla sama. Jak už víte, buduju si kompletně své vlastní město, a tak to chtělo za pomocí správných kódů vybudovat i zcela funkční bytovky pro ty simíky, kteří neoplívají tolik financema na vlastní rodinný dům.

Takovým případem je právě rodina Bayer. June se se svým manželem rozvedla už dávno, a tak se svou dcerou Michelle žijí v této mnou vytvořené bytovce.

Bytovku a její okolí můžete vidět na fotkách výše. bytovka má hned čtyři poschodí a na každém poschodí bydlí jedna rodina. Bytovka je vybavena nejmodernějším výtahem, u bytovky je také dětské hřiště a v její blízkosti autobusová zastávka a rychlostní městská dráha. Půdorys bytu můžete vidět také na fotce výše. Rozmíštění místností v každém bytu je stejné a každý byt má i svůj vcelku prostorný balkon.

A teď už k samotné rodině Bayer (a také první rodině), která tuto bytovku obývá.

June Bayer

June je pouhých 34 let a je matkou své 15 leté dcery. Divíte se, že je tak mladá a má už 15 letou dceru? Není divu, Michelle měla už ve svých 20 letech, ale manželství jí nevyšlo, a tak se už před 11 lety přestěhovala do bytu v tomto městě a dceru vychovává sama, a tak jak nejlépe umí. Pracuje jako asistentka ředitele v jedné z farmaceutických firem.

Michelle Bayer

Michelle je teprve 15 let, a tak s ní právě teď mlátí puberta, jak nejlépe může. Zatím chodí do normální školy, ale ráda by přešla na prestižní. Leader školních primadon a snem každého fotbalisty ve školním týmu :D. Ona sama by jednou chtěla vlastnit svůj kosmetický salon a její největší zálibou krom módy je její čivaví fenka Cassie.

Cassie

Jejich byt

Vezmeme to klasicky od vstupní chodby. V tomto bytě žije jen matka s dcerou se stejnou úchylkou na růžovou a jelikož s nima chlap nežije, tak si i tu vstupní chodbu vymalovaly na růžovou. Pes je u nich rozmalován, a tak vlastní své psí království v rohu pod oknem.

Ze vstupní chodby se dveřma v levo dostanete na wc a do koupelny. Je vtipné, že jejich koupelna je větší než jejich ložnice, ale tak nevadí. Za to tady mají prostornou vanu a i prostorný sprchový kout a vešly se sem i dvě umyvadla, které jsou v dnešních koupelnách moderní :).

Průchodem hned naproti vstupním dveřím vejdete do kuchyně, která je vybavená světlou kuchyňskou linkou, a tak je celá kuchyň ještě víc prosvětlená. Pokud se vydáte vlevo, tak dojdete dveřma na balkon. Pokud vpravo, dostanete se do obývacího pokoje, ve kterém je i jídelní stůl, protože do kuchyně se už nevešel.

Byteček je opravdu maličký, a tak občas z fotek můžete nabýt dojmu, že jste v opravdickém paneláku (pokud se teda zrovna nekoukáte na fotky koupelny :D) a právě to byl i můj zámer. myslím, že ten malý panelákový prostor se nejvíce právě projevil v tomto obývacím pokoji, který je vybaven v zelených tónech s tmavou plovoucí podlahou.

Moderní princeznovské království, přesně tak vypadá pokoj Michelle. Díky prostoru se už nevšel norční stolek, ale tak i může posloužit pracovní stůl na notebook. Hlavně, že se tam vešla prostorná skříň a toaletka, které můžete vidět kousek nalevo.

A jsme v poslední místnosti dnešní prohlídky. Nacházíme se v ložnici June, která je laděna do červeno-růžových tónů a zeď nad postelí je vyzdobena společnýma fotkama June a Michelle.

Tak jak se vám líbila dnešní prohlídka?Chtěli byste žít v takovém bytě a jsou vám sympatický obyvatelky?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Rodina Bayer tlapka 24. 08. 2014 - 20:26