Srdíčka nebo zlato?

27. srpen 2014 | 18.41 |

Jak už tady za poslední dobu bývá zvykem, tak po dvou týdnech vám jdu opět ukázat výzdobu svých nehtů za poslední dva týdny. jsem měla minulý týden jedny něžný letní se srdíčkama a tento týden nosím takové ostřejší, ale to už za chvilku uvidíte! :)

Řůžový se srdíčky

Do tohodle růžového od Gabriella Salvete s cukrovým efektem jsem se asi zamilovala. Tentokrát jsem ale prostředníček z tohoto laku vynechala a nalakovala jsem na něj svůj nude odstín od Essence, na který jsem potom přilípla ještě takhle srdíčka, jak je vidíte. Celý výsledek se mi zdá jako zdařilý. Musím se pochválit prostě! :D

Zlato-černý

A tento týden nosím tuto ostřejší černo-zlatou záležitost, kterou mi lidi fakt schválí a já z toho mám hroznou radost, protože se mi to zdá po dlouhé době jako OPRAVDU krásná povedená práce. Jak jsem to udělala? Nalakovala jsem klasicky průhledným podkladovým, potom jsem nalakovala nehty černým lakem a počkala až lak opravdu zaschne a zatuhne a poté vzala zlatý, kterým jsem vždy natřela houbičku na nádobí a ťupkovala, aby mi vzniklo tohlecto ombre s volným nenuceným přechodem. Jasný, šlo by to i jinýma barvama, ale tahle kombinace je pro mě naprosto geniální!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Srdíčka nebo zlato? tlapka 27. 08. 2014 - 19:06
RE: Srdíčka nebo zlato? boudicca 28. 08. 2014 - 09:47