The future tag

31. srpen 2014 | 00.19 |
› 

Hrozně moc se mi líbil u holek (Sigrun a Mixx) The future tag, a tak jsem se ho rozhodla vyplnit také a jelikož dneska nemám co jiného přidat, tak se do něj pustím. Jestli někdo bude chtít nechť si tag vyplní také! :)

1) Jak si představuješ své svatební šaty?

saty2saty1

Určitě bych chtěla bílé. Zastávám v tomhle klasiku. Určitě bych ale nechtěla žádné takové, které jsou k vidění na každé svatbě - princeznovské, nadýchané, s obručema, s korzetem přičemž se nevěsta moc nezajímá, jestli to opravdu jde k její postavě. Z těch dvou se mi více ty druhé a co vím od okolí a tak, tak těma nadýchanýma nudnýma okoukanýma klasikama jsou narvaný všechny salony. myslím si, že jednou pro mě bude výběr svatebních šatů opravdové peklo. Jelikož moje postava vypadá skoro jako přesípací hodiny - mám široký boky a široký ramena, tak si myslím, že zrovna tyhle dvoje šaty by ke mně šly. Taky bych určitě chtěla závoj, ten s emi prostě líbí! A mít svatbu na Hluboké, tak mám splněný sen a nebo na Staroměstské radnici.

2) Jakou chceš práci?
Jak jsem již říkala několikrát. Můj největší sen je dělat produkční rockových koncertů a podobného hudebního stylu nebo manažera kapele. To je moje nejvíc vysněná práce a já douifám, že se jednou splní. Tenhle sen se mě drží už několik let a vím, že mě bude pronásledovat už do konce života.

3) Jakou práci bys nechtěla?
Každé povolání je podle mě důležité, a tak žádné nezatracuji. Musím ale říct, že obdivuju mamku, která se živí několik let jako účetní na vlastní noze. To je typ práce, který by mě opravdu nenaplňoval a avým způsobem je to dost stejnorodá práce - nic pro mě. Pokud bych to ale měla shrnout, tak by mě nebavila žádná práce, během které bych musela sedět v kanceláři a dělat furt jedno a to samé. Jako vedoucí jídeny pracuju v kanceláři také, ale díky bohu ta práce je dost různorodá. Jinak by mě to asi zabilo :D.

4) Jaké jména dáš svým dětem?
Hrozně dlouho jsem řvala, že děti nechci. Ostatně já si furt nejsem jistá, že bych děti chtěla. Nějak si nedokážu představit tu roli matky u sebe. Je to hrozná zodpovědnostmít dšti. Člověk na ně musí mít čas a také si myslím, že člověk, který se chce věnovat i kariéře by děti mít neměl - hlavně matka :D. Pokud bych ale dšti mít měla, tak bych jim věnovala maximum času a i si v tuhle chvíli dokážu představit, že bych se vzdala zaměstnání aspoň do té doby, dokud děti budou na prvním stupni ZŠ.


A konečně se už dostávám k těm jménům. Z klučičích jmen se mi hrozně líbí jména jako Tomáš, Petr a Pavel. Z těch holčičích se mi hrozně líbí Vanda (asi zrovna né moc český :D), Veronika a Gábina. Namyšleně se mi líbí i moje křestní jméno - Karolína :D.

5) Kolik chceš mít dětí?
Když už, ta asi dvě. Jedináčka bych nechtěla a buď bych chtěla staršího kluka a mladší ségru a nebo obě holky. Tyhle dvě kombinace se mi líbí nejvíc :). Vždycky se mi líbí, když má nějaká holka staršího bráchu. To jen já mám mladšího bráchu, a tak mám útrum :D.

6) Jak si představuješ svůj dům?
A kruci. Cca před půl rokem jsem tady něco takového dělala za článek. Nebyl to tag, ale psala jsem o svém vysněném domě, Určitě by to měl být dům se zahradou. Nechtěla bych s rodinou žít v bytě. Od mala žiju v rodiném domě se zahradou a neměnila bych. Jo... až budu mít přítele, tak s ním pár let v bytě žít chci, ale pokud budou děti, tak pápá byte :D.
Takže za sebe buď hlasuji pro nízkoenergetický obložený dřevem a cihlama a nebo v nizozemském stylu. Nic jinýho neberu! :D


7) Jak by mělo vypadat zařízení tvého domu/bytu?
Určitě bych nechtěla nějaké super moderní vybavení s moderním leskem. Hrozně se mi líbí kvalitní dřevěné podlahy a interiér světlý s bílým nábytkem nebo masivním dřevem a určitě by měli místnosti být hodně světlé. Jak si vybavení svého domu např představuji?


8) Dovolíš svým dětem tetování/piercing?
Dovolím, protože s emi to samotný také líbí. Budu ale naléhat, aby si motiv opravdu rozmysleli, protože tetování budou mít na celý život. Piercing bych ale nijak neřešila (pokud by ho zrovna nechtěli v 15), protože ten se dá vyndat. Rozhodně bych proti tomu ale nic neměla.

9) Jak si představuješ snídaně v tvé domácnosti?
Jednu dobu, když se brácha učil pravidelně snídat, tak mamka vždycky na talíř vyskládala vybalené sýry, salámy, připravila máslo, marmeládu, konvičku s čajem a pečivo do ošatky plus další věci a mně se to hrozně líbilo a mrzí mě, že už se to u nás nedělá. Né, že by to dělala takhle každý den, ale o víkendu to tak bylo. Takže si snídaně ve své domácnosti představuju přesně takhle přičemž během snídaně budu konverzovat se svou rodinou a ptát se manžela na to, co dnes bude dělat v práci.

10) Kde chceš založit rodinu? kde by měla tvá rodina žít?
Někteří si asi zaklepou na čelo, ale čím víc jsem starší tím víc mám ráda Českou republiku, a tak jak jsem dřív chtěla žít v zahraničí, tak teď už nechci. Chci žít a stárnout v ČR a starat se o své rodiče a prarodiče, protože oni to jednou budou potřebovat. Oni se o mě starali, když já jsem byla malá, tak beru jako přirozenou věc, že s jednou budu starat s láskou já o ně. Navíc se mi íbí i příroda v ČR a navíc Praha je nádherné město a já se jí nechci na delší dobu vzdát.
Určitě nechci zestárnout jinde než tady, ale pokud bych měla v nějaké zemi žít dýl, tak v tomto směru mé srdce bije pro Německo a Nizozemí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: The future tag tlapka 31. 08. 2014 - 11:51
RE(2x): The future tag damn-girl 31. 08. 2014 - 13:02
RE: The future tag polie 31. 08. 2014 - 12:42
RE(2x): The future tag damn-girl 31. 08. 2014 - 13:07
RE: The future tag rainbows-diary 31. 08. 2014 - 12:45
RE(2x): The future tag damn-girl 31. 08. 2014 - 13:07
RE(3x): The future tag rainbows-diary 02. 09. 2014 - 20:37
RE: The future tag sigrun 31. 08. 2014 - 13:05
RE(2x): The future tag damn-girl 31. 08. 2014 - 13:08
RE: The future tag boudicca 31. 08. 2014 - 13:26
RE(2x): The future tag damn-girl 31. 08. 2014 - 13:32