První týden v práci

5. září 2014 | 21.40 |

http://photos-e.ak.instagram.com/hphotos-ak-xap1/925959_1509522319289556_63772507_n.jpgTohle bude v krátké době snad na delší dobu můj poslední článek ohledně práce. Ráda bych tady teď nějak vyhodnotila ten první pracovní týden.

Musím říct, že jsem stále spokojená a zatím jsem tam nelitovala ani jedné jediné minuty. To, že jsem šest úmorných měsíců působila jako finanční poradce přineslo jedno obrovské plus. V tomto úhlu mi práce finančního poradce pomohla dospět a uvědomit si priority, za kterou práci by se člověk stydět měl a jaké práce by si měl vážit. Ještě před rokem bych asi před svou aktuální prací ohrnovala nos. A teď? Nesmírně si jí vážím a také sebe.

A jaký byl tedy můj týden? Byl skvělý a ty lidi mi tam přirůstají k srdci čím dál víc, a také ty úžasné naprosto výborné obědy. Naše kuchařky mají ruce a chuťové buňky snad přímo od boha.

Celý týden proběhl docela hladce a já to čekala daleko horší. Snad se nic nepokazí, ale zatím to zvládám daleko líp než jsem čekala *ťuk ťuk*. I ředitelka mé mamce prý říkala, že to zvládám dobře, jsem samostatná a spoustu věcí udělám automaticky s tím, že akorát přijdu oznámit, že to je hotové a nemusí si s tím ostatní dělat starosti. V pondělí jsem přebírala zboží a rozvážela svačinky po třídách, v úterý jsem pomáhala při vydávání obědů, a také jsem již úplně sama přebrala zboží. Ve středu jsem měla odpolední, ve čtvrtek jsem si hodila dobrovolný přesčas a dnes vlastně taky. Dnes jsem končila o hodinu a půl později než správně končit mám. Zjistila jsem totiž, že neumím odejít od "rozdělaného stolu" a to ani ve chvíli, kdy je pátek odpoledne.
Všichni mě už hnali domů ať tam přestanu strašit, že to počká do pondělí. Hnala mě domů i ředitelka osobně :D. Mě tam ty přesčasy ale ani vlastně nevadí. No co, tak si to všechno v klidu dodělám a maximálně tam budu o hodinku dýl.

Také jsem si dnes vyzvedla svojí historicky první výplatní pásku. Moc to za těch prvních pět dní není, ale všechno lepší než drátem do oka, jak se říká. Mám prostě radost, že dělám něco v čem vidím budoucnost a hlavně smysl té práce a ve všem, co je aspoň malilinko spojené s dětma je budoucnost a to v tom nehraje roli to, jak mám děti ráda nebo nemám.

A včera jsem si konečně dosehnala své vybavení do své kanceláře. Pořídila jsem tedy úžasný puntikatý čajový hrnek o objemu 750 ml, pak jeden hrnek na kafe, příjmový doklady, propisky, fixy, zvýrazňovač, vonnou esenci s nádobkou na svíčku na to a taky barevné lepící štítky. Ještě donesu do kanceláře nějaké kytky a budu plně zabydlena.

V neděli mě čeká pečení. Chci totiž do práce upéct muffiny, tak snad se povedou a snad jim budou chutnat. Teď mám před sebou zase jeden klidný víkend.

Jo a taky mám dobrej vliv na děti! :D Dneska jsem si k jednomu chlapečkovi a oběd sedla (ono totiž nikde jinde nebylo místo). Hoch se tak vrtal v tom naprosto výbornym guláši, tak mu tak vlídně povídám "Papééj." No, do pěti minut odnášel vyvalenej prázdnej talíř. Vypadám snad jako nějaká příšera?! :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: První týden v práci tlapka 06. 09. 2014 - 11:04
RE(2x): První týden v práci damn-girl 06. 09. 2014 - 17:07
RE: První týden v práci sigrun 12. 09. 2014 - 16:32
RE: První týden v práci rebarbora 13. 09. 2014 - 18:20
RE: První týden v práci lvice 22. 11. 2014 - 00:58
RE(2x): První týden v práci damn-girl 22. 11. 2014 - 10:20
RE(3x): První týden v práci lvice 22. 11. 2014 - 12:37