Rodina Stock

7. září 2014 | 16.27 |

Ahojte. Zdravím vás. Sedím tady u počíte a přemýšlím, co bych vám sem mohla napsat. Jelikož je ta neděle, tak by to chtělo něco oddechového. Co může být oddechovějšího než článek o Sims 2. Ano, dnes budou na programu blogu simíci. Zase vám představím jednu svou rodinu s jejich domem a budu doufat, že se vám budou aspoň trošku líbit.

Chci vám teď představit rodinu jménem Stock (dnes zapomeňte na Fernet! :D). Je to tří člená rodina a pokud do těch členů započítám i psa, tak jsou obyvatelé domu čtyři. Mohla jsem je šoupnout do bytu, ale mně se prostě líbí rodina v rodinném domě,a tak plán mé výstavby byl jasný. Vrhla jsem se na prostorný rodinný dům. A kdo dům tedy obývá?

Thomas a Susan Stock

Thomas a Susan jsou již několik let šťastný manželský pár, ale občas i ta kupa štěstí zatouží pro změnu, a tak se rozhodli přestěhovat o několik kilometrů dál a postavit si na úplně cizím místě rodinný dům podle svých představ. Dá se říct, že z tohoto páru je právě
Susan takový ten chlap. Susan totiž miluje svou práci a právě práce je pro ní vždy číslo jedna. Pracuje jako vědecký pracovník a ve volném čase, kterého ovšem moc nemá, ráda píše a jednou by chtěla vydat knihu. Nejraději má detektivky. Romantické příběhy jsou pro ní až moc jednoduché. Nenechte se zmást tím, že miluje práci. Svou domácnost totiž nezanedbává a stíhá obojí a také ve volných chvílích ráda vaří. Thomas je daleko víc rodinný typ než jeho manželka. Objíždí s jejich dcerou výlety a pracuje raději z domu než z kanceláře. Jako právník u něj pracování z domu není problém, proto by svou práci neměnil a navíc mu zbývá dost času na zahradničení. Zahradničení je jeho velký koníček. Nejlépe se cítí mezi záhonkama se zeleninou. Vždy dá ale raději přednost své dceři, která si aktuálně prožívá "těžkou" pubertu.

Amanda Stock

A tady máme konečně Amandu, jejich 15ti letou dceru, která je v 9 třídě a pod tlakem úspěšných rodičů by se ráda dostala na prestižní gymnázium.

Nechce je totiž zklamat, a tak učení aktuálně věnuje asi nejvíc času. Nejraději má ale chvíle, kdy se může jít projít po okolí se psem nebo hrábnout do strun své oblíbené baskytary, na kterou se začala učit hrát nedávno. Její styl je vcelku výstřední, ale její osobnost je opak - je hodná a citlivá, ale ani se sebou nenechá zametat. Dá se říct, že hudba je její život a neraději má trošku tvrdí styl, pop jí nic neříká.

Fenka malého knírače, Gina, je miláčkem celé rodiny. Pořídili si jí nedávno, když se stěhovali do svého nového domu, kde mají daleko prostornější zahradu, a tak se tady může Gina nádherně vyřádit. Aktuálně se jí páničci snaží odnaučit hrabání, ale to se zatím moc nevede. Snad někdy v budoucnu.

Samotný dům

Přízemní dům se při projektování ukázal jako jasná volba a tady máme už jeho fotky a fotky zahrady. V zahradě nechybí bazén, sezení, které se využije především během grilování v letních měsísích a v jednom rohu zahrady nechybí ani záhonky na zeleninu (ty využije především Thomas, jako formu své relaxace po práci).

Ze zahrady se přemístíme do vstupní chodby, která je laděna v mých oblíbených kre´mových barvách (to už jste si ale určitě všimli). Ze vstupní chodby se klasicky dostanete do obývacího pokoje, kuchyně, koupelny a ložnice.

Hned můžeme nahlídnout do první místnosti, obýváku, ve kterém pořád sedí Thomas v objetí své dokonalé milující manželky. V části, jenž není vidět je také rozsáhlá knihovna a vejde se do ní víc než sto knih - ráj na zemi pro všechny milovníky literatury.

Z obýváku člověk dojde do jídelny spojené s kuchyní a dveřma vedle kuchyňské linky se projde do pokoje Amandy, ale ten až později. Kuchyň a jídelna jsou v nestárnucí kombinaci černé a bíle barvy, které je podle mě v interiéru čistá, nadčasová a ani vás nezačne nikdy nudit, protože jí vždy můžete obohatit o doplňky všech barev - to ale není příklad této místnosti.

Jak jsem již říkala. Dveřma vedle lednice se dá projít do pokoje Amandy. Je to takový její červený kutloch s nádhernou tmavou dřevěnou podlahou. V pokoji nesmí chybět úložné prostory, pohovka, počítač a hlavně vestavěná skříň, ta se sem hodí víc než skříň normální. Zdi nejsou ozdobené klasickými obázky, ale plakáty jejích oblíbených skupin. A co říkáte na tu šikmou zeď nad postelí? To je ráj, co? :)

Teď to projdeme zpátky přes kuchyň, obývák do chodby, abychom se dostali do krásně žluté prosvětlené ložnice manželů. V téhle místnosti bude prostě vždycky světlo a to i v případě, že venku bude absolutně zataženo a nevlídno.

Z této ložnice vede průchod do světle modré pracovny. Zde pracuje Thomas během svého pracovního dne, když nemusí trávit svůj pracovní den u soudu nebo v kanceláři právní firmy.

A nakonec si dáme koupelnu s nádherným prostorným sprchovým koutem. Wc je od koupelny odděleno a celá koupelna je focená z úhlu od vany.

A to je poslední článek ze všech staveb, které jsem měla nafocené předem. Až budu chtít vydat přístě nějaký článek o Sims, tak budu muset do hry, něco tam vytvořit a až pak to jí prezentovat. To mi ale vůbec nevadí, protože těch rozestavěných věcí tam mám hned několik :).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Rodina Stock tlapka 07. 09. 2014 - 21:00
RE(2x): Rodina Stock damn-girl 12. 09. 2014 - 22:08