Kdo je paní hospodářka?

14. září 2014 | 20.42 |

Ahoj lidi! Máme tady neděli a já se ptám, jak se máte a jak jste si užili tento víkend? Já se zahnízdila na dva dny doma a takřka jsem je proseděla nad simíkama. Tentokrát jsem ale nedělala nic do článků, ale prostě jsem si krásně a uvolněně po několika měsících hrála s vlastní rodinkou.
Úplně narcisticky jsem si tam totiž vytvořila sebe! :D Pracuju v kariéře achitektury a jsem už docela dost vysoko. Aktuálně pracuju jako kreslířka. Nejdřív jsem byla kariéristka, ale potom jsme se dala i nadráhou partnerskou. Mám tam naprosto dokonalého manžela a co víc, na obou rukách má krásný vytetovaný barevný rukávy.  Za něj jsem se poté vdala a aktuálně už máme i děti! :D Máme dvojčátka, holku a kluka a starat se o ně je fakt peklo a člověk tam teď snad ani nic jinýho nedělá a osobní život neexistuje. Taky mě samozřejmě zbrzdili i v pracovní kariéře, a tak to na post budovatelky měst asi do důchodu nedoklepu. Za to můj manžel se teď rozjíždí na poli hudebním a na kytaru umí hrát snad už na plnej počet bodů. Prostě dokonalej chlap, tak jak bych chtěla někoho takového v reálui, ale v reálu bohužel není! :D

Během týdne jsem samozřejmě chodila do práce a už to nebylo tak bezproblémové jako týden první. Aktuálně hrajeme postrkovanou s dodavatelem zeleniny. Jsou to pěkný šmejdi. V pondělí přišla zelenina a salátovky hnusný gumový, a tak jsem je vrátili. To jsme ale bohužel ještě netušili, že druhý den přivezou okurky v ještě horším stavu. Nejlepší na tom je, že centrálu to nijak nebolí. Dostala jsem tedy bojový úkol - sehnat nového dodavatele na zeleninu. Z těchto důvodů jsem tedy volala hlavní kuchařce do jídelny z mé základní školy, a tak jí mám volat ve středu a pevně se domluvíme na termínu, kdy se sejdeme a ona mi snad poradí nějakýho lepšího dodavatele s krásmou zeleninou a slušným jednáním.

Taky mám svůj první pracovní trapas! Sedím si takhle uprostřed týdne po totálním nevyspání v kanceláři (chytla mě tu noc hrozná migréna a nevyspala jsem se), a jak si tam tak sedím, tak zvoní telefon. Zvedám ho a říkám "Dobrý den u telefonu Karolína Volšická, mateřská škola blablabla, dobrý den, co potřebujete?" Z druhé strany nějaký tatínek, že by chtěl mluvit s hospodářkou. Vylítnu tedy z kanceláře jí najít, kde potkám kolegyni. Říkám teda Vlaďce jestli může tatínka zabavit než najdu hospodářku. Ani jsme se enstihla rozběhnout dál, když na mě Vlaďka křyčí "Kááájooooo, ale hospodářka jsi tady přeci ty." Uhm... menší okno v tom, kdo má jakou funkci. Letim teda zpátky k telefonu a ředstavuju si. Chudák tatínek, zajímalo by mě co si myslel... asi že mám rozdvojenou osobnost nebo že jsem totální tele.

Mám ale už svůj novej počítač. Mám k tomu hrozně velkej monitor. Má to úhlopříčku asi 70 cm a obraz celého monitoru najednou se vidět prostě nedá, což mi trošičku cuchá nervíčka. Chápala bych takovej monitor na hry, protože v tom případě to může bejt žůžolabůžo, ale jinak? Jinak je to dost nepraktický a Word, Excel a takový blbosti, prostě na takovou velikost obrazu nejsou stavěný, a tak je tam dost nevyužitého volného místa.

Tak snad bude můj i váš nadcházející týden vydařený a já se jdu těšit na středu na jahodový knedlíky s tvarohem! Vědět co budu obědvat celý příští týden je pecka! :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Kdo je paní hospodářka? untitled 14. 09. 2014 - 20:58
RE: Kdo je paní hospodářka? tlapka 15. 09. 2014 - 11:21
RE(2x): Kdo je paní hospodářka? damn-girl 15. 09. 2014 - 17:03
RE: Kdo je paní hospodářka? boudicca 15. 09. 2014 - 14:18
RE: Kdo je paní hospodářka? sigrun 15. 11. 2014 - 11:03