Barvy duhy/Colour Of Rainbow TAG

23. září 2014 | 17.06 |

7.21Tak konečně jsem to taky dala do kupy a mám tady dnes vyplněný TAG na téma barvy duhy. Nevěděla jsem, jestli ke každé barvě dát jen jednu věc v té barvě, kterou mám v pokoji nebo co nejvíce. Rozhodla jsem se pro tu druhou variantu, a tak bude článek asi delší, protože fotek mám docela dost. Docela jsem se divila, kolik jsem nakonec věcí v těch barvách ve vlastním pokoji objevila.

ČERVENÁ

Jako první tady jsou dva obaly na můj iPhone. Nesnesla bych mít tak drahý telefon nechráněný a taky mám ráda v tomhle ohledu změnu. Jetě mám jeden obal, který vypadá jako audio kazeta, ale ten je černý. Aktuálně ale nosím ten první obal a to už asi půl roku, protože jsem si nějak zvykla, že je telefon ze všech stran chráněný, což je u mě jako dělaný, protože já jsem chomout a není snad ani týdne, aby mi telefon nevyklouzl z ruky a nenamlátil si pomyslnou papulu :D.

Elmo! Můj rozkošný Elmo, který mi už několik let visí na skříni. Vzpomínka na kamarádství, které z ničeho nic vyšumělo a druhá strana nejeví zájem nápravy již několik let a já už to taky vzdala.

Červená rtěnka. Mám jí určitě už víc jak půl roku, ale to sebevědomí chodit s ní venku mi prostě nějak chybí a to se i s tou rtěnkou sama sobě líbim, ale prostě ven si jí vzít... achjo. někdy to musím zlomit, protože mi fakt k těm hnědým očím sluší :D.

A mám v pokoji i tento koncertní záznam v podobě DVD od mé nejoblíbenější kapely Green Day. Milášci :).

ORANŽOVÁ

Dva pozůstatky, když můj pokoj ještě ladil do žluté, červené a oranžové barvy. Jedná se zelený košíček z nějakého umělého proutí a klasický okrasný květník. Mám v plánu to odměnit do barev, které se mi budou hodit do mého aktuálního zeleného pokoje, ale zatím nebyly finanční prostředky. V košíčku jsou balzámy na rty od Oriflame (zázračný kelímek v několika verzích - klasický, višeň, mandle a kokos), x stínů na oči a korektor.

V květníku jsou zase štěce na pudr, stíny, ale i taky starý kartáček na zuby (češu sis  ním obočí), pinzety, rtěnky, lesky na rty, tužky na oči a řasenky.

ŽLUTÁ

Jediná žlutá věc v tomto pokoji je tahle velká kachna, kterou jsem dostala od známých k 18 narozeninám. Mám jí takhle vystavenou na poličce a když se jí zmáčkne křídlo, tak dělá "GA GA GA" - zní to ale jako "KVÁ KVÁ KVÁ" :D.

ZELENÁ

Hlavním zeleným prvkem v mém pokoji jsou dvě zelené stěny, které se mi hrozně moc líbí i po roce od malování. Líbí se mi daleko víc než předešlé citrónově žluté stěny. Ještě mám v pokoji plovoučku v barvě toho stolu s výraznýmy detaily dřeva a s touhle barvou zdi společně s plovoučkou ten pokoj vypadá úplně úžasně! 8). Jo a vidítě ty oranžové zapíchané tužky? Tak to jsou tenoučké barevné "fixy" od Stabila, které naprosto miluju a mám jich asi už 10 a mají naprosto úžasný barvy.

Jsem úchyl na kytky, takže v mém pokoji jr plno (překvapivě) zelených rostlin. Ten květinový boom v mém pokoji odstartovala tahle dracéna. Mám jí už několik let a je krásně bohatá.

Tohle byl dřív bambus... vlastně už před několika lety to byl bambus. Byl to klasický bambus, který jsem dostala v řezané květině, já si ho ale nechala zakořenit a poté ho přesadila do hlíny a po několika letech z toho je tento výrostek s několika novými výhonky.

Bíle květoucí fialka, která mi bohatě kvete nepřetržitě víc jak půl roku a trnová koruna, ze které se snažím vypěstovat něco většího a snad se i začíná dařit. Obě dvě květiny jsem dostala od babičky. Fialku už rozrostlou a trnovou korunu čerstvě zakořeněnou.

Už rozrostlá fialka v klasické barvě opět od babičky.

Album Exciter od mých milovaných Depeche Mode. Začala jsem je poslouchat díky mamce a byla jsem už na jejich třech koncertech 8).

A teď mám v pokoji i tohle ložní prádlo. Naprosto nádherně se mi hodí k těm zeleným zdem. Ty ovečky, jsou to plyšáci, které se dají složit pomocí suchého zipu do polštářku. Jednu jsem dostala před pár lety od mamky a jednu k minulým Vánocům od babičky. Takhle mi teda zdobí společně postel. Ano, je mi 23 let! :D

MODRÁ

Na modrou barvu je můj pokoj naprosto chudý, takže tadyjen tato modrá umělá obálka, kde se schovávají pohledy pro účely Postcrossingu a nálepky, které na ty pohledy lepím.

FIALOVÁ - RŮŽOVÁ

Má fialová šerpa se stříbrným nápisem z mého maturitního plesu. Mám jí takhle vystavenou už od samého začátku. Ráda na to období vzpomínám.

Fialová rtěnka od Oriflame. Tu jsem se narozdíl od té červené naučila používat poměrně často, a tak v pokoji jentak neleží. Není ta výrazná, proto jsme si na ní tak rychle zvykla.

Set růžových naušnic a nový růžový deodorant ve spreji od AXE. Musím teda říct, že deodorant je naprosto suprový a krásně voní. Mile mě překvapil.

A nakonec prasátko z Medvídka Pú. Visí mi na stojanu s CDčky. Dřívě jsem ho nosila na batohu. Bylo mi ale líto se ho úplně zbavit, takže našlo své místo zde.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Barvy duhy/Colour Of Rainbow TAG rainbows-diary 23. 09. 2014 - 18:48
RE(2x): Barvy duhy/Colour Of Rainbow TAG damn-girl 23. 09. 2014 - 18:59
RE: Barvy duhy/Colour Of Rainbow TAG rainbows-diary 23. 09. 2014 - 19:19
RE: Barvy duhy/Colour Of Rainbow TAG rainbows-diary 23. 09. 2014 - 19:21
RE(2x): Barvy duhy/Colour Of Rainbow TAG damn-girl 23. 09. 2014 - 22:09
RE: Barvy duhy/Colour Of Rainbow TAG tlapka 23. 09. 2014 - 21:58
RE(2x): Barvy duhy/Colour Of Rainbow TAG damn-girl 23. 09. 2014 - 22:04
RE(2x): Barvy duhy/Colour Of Rainbow TAG damn-girl 23. 09. 2014 - 22:15
RE(3x): Barvy duhy/Colour Of Rainbow TAG tlapka 26. 09. 2014 - 15:17
RE: Barvy duhy/Colour Of Rainbow TAG boudicca 26. 09. 2014 - 15:59
RE: Barvy duhy/Colour Of Rainbow TAG sigrun 15. 11. 2014 - 11:08