Lovely cactus 8)

16. listopad 2010 | 20.26 |

Awww. Vidítě ten kaktus? Do toho obrázku jsem se na první pohled zamilovala :D. Okamžitě mi zlepšil náladu a víte ještě co je super? Zítra je volno a nejde se do školy, ale já jdu od jedný do dvou zítra na doučování na matiku, ale to je jen hodina, to se zvládne. A ještě jedna věc je víc super jak všechny tyhle věci dohromady :D. Ve škole mi tak trošku vánoční prázdniny začínají už 14. prosince. 15. prosince jdu totiž se školou do divadla a 16. a 17. prosince nám dal ředitel ředitelské volno. Není to dokonalé? Naprosto je :D!

Dnes jsem nic zvláštního ani nedělala. Přišla jsem ze školy, vařila psovi těstoviny, loupala brambory, dávala si 20 a teď jsem tu :D. Ani netušíte jak moc se těším, že se zítra krásně prospím, protože dneska nechápu proč, ale padala jsem ve škole na tlamičku a přemlouvala se abych neusla. Na angličtině mě náš učitel pochválil což mě opět potěšilo a zvýšilo mi to sebevědomí, že na tu maturitu mám :D. A teď? Poslouchám tedy MUSE - Starlight a Neutron Star Collision, obě ty písničky jsou naprosto úžasný. Doporučuju! Hlavně ten začátek Starlight je úžasný 8). Oni mají strašně zajímavou hudbu, aspoň tedy mně to tak přijde.
 

A co vlastně vy plánujete na ten den volna? Budete se jen flákat nebo třeba připravovat do školy na čtvrtek? U mě to taky z velké části vypadá na maturitní okruhy. Nejdřív se dám do managamentu ten je jednodušší a pak se pustím od stavebních oborů a to bude teprve něco :/.

A teď mi tady hraje Nickelback - This Afternoon, taky dobré 8), Koukám, že jsem dnes nějak hudebně dost naladěná, ale to je dobře. Však já miluju poslouchání hudby 8) a teď jdu tedy poslouchat dál, dělat ty okruhy a taky dnes dávají Na nože, jupí jeeej :P...

Foto z DA od LiiQa

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře