Luxusní restaurace "Remedis"

5. říjen 2014 | 14.14 |

To je krásnej čas, když jsou nápady a je konečně čas ty simíky zapnout a věnovat se jim a postavit tam to, co nosím v hlavě už dlouho. Takže jak už napovídám, dnešní článek bude z hraní v Sims.

Už hrozně dlouho svým simíkům ve svém městečku slibuju luxusní restauraci. Normální bufáč v americkém stylu tam už mají, ale jelikož tam mám spoustu boháčů, tak ta luxusní restaurace tam prostě chyběla. Včera jsem se tedy pustila do její stavby a dnes jsem jí doladila a vyfotila. Prvně jsem se dala do vymejšlení názvu restaurace, protože každá správná restauracemá mít své jméno. Přemýšlela jsem nad blbostma - nechtěla jsem nic konkrétního. Pak mě napadla změť slov Remendis a k té restauraci se mi to hrozně hodilo... takže "Remedis". V hlavě už delší dobu nosím, jak by ta perfektní restaurace pro simíky měla vypadat. Měla by mít přední a zadní terause, na které bude za hrádka, stavba by měla být cihlová. Z venku jsem chtěla, aby působila přátelsky a rodinně a uvnitř, aby byl vidět luxus. Také by ze zadní terasy měl být výhled na moře. Musím říct, že tohle všechno se mi do puntíku povedlo a s výsledkem jsem opravdu spokojená. Je kouzelné, co všechno dokáže člověk v takové hře vybudovat.

Přední terasa nechybí, cihlová stavba taky je a ke vchodu vede červený koberec. Před restaurací je dá se říct promenáda, na které si simíci mohou zakoupit i coffee to go a posedět na lavičce a dýchat vzduch ocenánu/moře.

Mrkneme se na rozvržení celé restaurace. Před restaurací je přední terasa a za restaurací je naopak zadní terasa, ze které vedou schody na pláž. Obě terasy slouží jako zahrádka. Stačí si jesn rozmyslet, jestli chcete vstřebávat atmosféru městského ruchu, koukat se na oceán či jestli se schováte do vnitřních prostor restaurace. Vnitřní část restaurace má levé a právé křídlo a na každém konci tohoto křídla je jeden salónek, který se hodí pro větší skupinky konzumentů nebo k nějakým menším narozeninovým oslavám. Naprosti vstupním dveřím je velký bar a u baru stojí také zaměstnanci, kteří vás při příchodu usadí. V zadná části restaurace je také dostačující kuchyň, která je aspoň trochu oddělená příčkou.

Venkovní část restaurace

Vnitřní část restaurace

Fotky restaurace po setmění

A jako klasicky závěrem. Líbí se vám restaurace? Chodili byste do takové, kdyby existovala?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Luxusní restaurace "Remedis" tlapka 05. 10. 2014 - 15:00
RE: Luxusní restaurace "Remedis" sigrun 18. 10. 2014 - 16:48