Doma na mě můžou být pyšný

5. říjen 2014 | 14.48 |

Ahoj ahoj ahoj! Jak se máte v tento (u nás) zamračený a studený den? já se mám krásně. Dá se říct víc než krásně.

Tento pracovní týden byl opravdu namáhavý. Onemocněla nám jedna z kuchařek a  do toho jedna z uklizeček. Dělala jsem teda tři pracovní pozice najednou a jestli jsem to všechno dokázala perfektně skloubit dohromady ukáže úterní uzávěrka, které se bojím jak čert kříže! :D Snad ale dopadne dobře. Doufám a modlím se! :D Dělala jsem teda v kuchyni, ve své kanceláři svou práci a v polovině týdne jsem začala ještě odpoledne ve školce uklízet, a tak mi udělali na úklid další smlouvu, protože tohle bude na delší dobu. Uklizečka nám totiž dloudobě onemocněla, ale díky bohu se nám kuchařka zítra vrací, a tak budu minus jedna pracovní pozice a zas snad budu stíhat líp. Úplně ve skluzu jsem ani nebyla, což čumím docela.
Uprostřed týdne na mě také pěli ódy. Zjistila jsem nemilou věc. Bývalá hospodářka, když dělala vyučtování a vracela rodičům peníze za obědy, které děti neprojedli odeslala jedny peníze bohužel na špatný účet. nejednalo se o málo peněz, ale asi tak o 4 tisíce a to vážně není málo. Letěla jsem tedy za ředitelkou a řešila s ní, co dál. Poslala mě domu, že teď už to stejně nevyřeším a koukneme se na to zítra a ať kdyžtak kouknu, jestli se v těch účtech nepřehlídla jen o řádek. Nedalo mi to a šla jsem se kouknout hned. Bohužel se překoukla a já začala uvažovat, jak zjistim čí je to bankovní účet a jak z nich dostanu ty peníze. Napadlo mě to bankovní číslo hodit do účtu v naději, že se bude jednat třeba o nějakého člověka co je třeba podnikatel a bude mít teda vwřejně k zjištění bankovní číslo. CHA! Podařilo se ajá zajásala! Google mi vyhodil, že bankovní číslo patří Alimpexu a od těch pravidelně odebíráme mlíčné výrobky atd... navíc je to obrovská solečnost, takže návratnost peněz 100% a snad i rychlá. Letěla jsem tedy za ředitelkou zpět. Bylo na ní vidět, jak si oddechla (asi stejně jako já). Dostala jsem tedy pochvalu, jaká jsem hlava a že jí by to nenapadlo. vydala jsem se domu a mamka mi mezitím psala smsku, co jsem udělala dobrého, protože jí psala ředitelka, že má na mě obrovskou pochvalu. Druhý den za mnou přišla ředitelka a řekla mi, že je ráda, že tam jsem a že to tak zvládám. Ten samý den volala mamce zástupkyně ředitelky, se kterou jsem si nějak padla do oka a je to veselá kopa a já taky a je o něco mladší než mamka, ale né o moc. Prostě ona si ze mě dělá srandu a já z ní a obě to bereme v pohodě. Takže tahle veselá kopa, co pracuje na postu zástupkyně ředitelky volala mamce, a že mě musí pochválit. Prý tam ještě neměli nikoho tak pracovitýho a že jsem naprosto úžasná, vtipná, usměvavá a že je radost se mnou pracovat.
Div mě to nedojalo! Slyšet něco takového od svých nadřízených po měsíci práce je úžasný a mě to neskutečně motivovalo. Ani neokomentovaná finanční odměna by se mnou neudělala tolik, jako tyhle krásně mířená upřímná slova. Mamce by totiž nelhali,a  když jí řekli tohle.

.. ááách... a mamka by nelhala v tomhle mně! :)

Nepracovně se mám také fajn. Po vysilujícím týdnu jsem si v pátek odpoledne konečně udělala pečený čaj. Vyklidila jsem touto činností mrazák od veškerého mraženého ovoce, které jsem si nastřádala přes leto jako křeček. Čaj se vážně povedl. Udělala jsem hned dvě variace. První je z rybízu, rumu, citronu, ostružin a borůvek a druhá je z rybízu, citrónu, rumu, ostružin a švestek. Mám asi 12 sklenic, a tak jsem každé babičce vyexpedovala také dvě sklenice. Jedna babička už měla a chválí a druhá obdrží sklenice dnes až se tady bude stavovat s dědou cestou z chalupy.

Víte, jak jsem tady psala, že mám kamaráda ze základní školy? Vlastně spíš bývalého a že bych ho po x letech chtěla oslovit s nabídkou přátelství ale hrozně se bojím? Víte i to, že jsem ho teda nakonec vážně oslovila? Víte i to, žemi kývnul na volební stranu a ucházíme se se svou stranou o místa v místním zastupitelstvu? Jo? Super! No tak se furt bavíme! Teď se teda scházíme hlavně kvůli těm volbám, ale během toho se normálně bavíme o všem a on i vypadá, že začal být docela do těch voleb zapálený a už neříká, že vlastně ani neví, jestli tam chce, ale pomůže mi. Teď má strach, aby se tam dostal! :D
V pohodě spolu komunikujeme, ale furt je to takové, že kecáme furt, ale prakticky o ničem, a tak se toho o sobě zatím tolik nedozvíme :D. Já jsem většinou člověk, který má narážky a dělá si snad z každého člověka srandu a on je podle všeho ostatního, také takový, že má neustále nějaký hlášky, ale když se spolu bavíme, tak toho normálního chování asi nějak nejsme schopný, a tak nějaký hlášky a narážky jsou tatam! :D Prostě se asi vzájemně snažíme přijít na to, jak se k tomu druhému můžeme chovat a co si můžeme dovolit :D. Uvidíme, jak to bude vypadat dál :D.

Málem bych zapomněla! Máme doma velký africký šneky achatiny! Sestřenka má teď miminka, a když jsem je chtěla já, tak to dma moc neprošlo. Minulý víkend jsme u nich byli na návštěvě, protože bratránek měl narozeniny. Sestřenka nám přinesla ukázat velkýho dospěláka, a když to viděl táta, tak se nám zamiloval. Tři miminka si vzal domů a teď je máme v obýváku. jsem hrozně ráda a mamka s bráchou jsou na větvi! :-D Mamka se toho štítí a brácha z toho nemá zrovna dobrej pocit :-D. Rostou jako z vody 8)

Jak jste trávili víkend vy? Já se tady klepu na míša řezy, které mamka zrovna vytváří! 8)
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Doma na mě můžou být pyšný boudicca 06. 10. 2014 - 16:52
RE: Doma na mě můžou být pyšný tlapka 07. 10. 2014 - 22:44
RE: Doma na mě můžou být pyšný sigrun 18. 10. 2014 - 16:23