Přestavba - Kontryhelovi

2. listopad 2014 | 12.10 |

 Zdravím! V Simsech jsem v poslední době stavěla jako ďas vlastní stavby, ale už dlouho jsem zde neukázala nějakou přestavbu a rekonstrukci domu, který do hry dali vývojáři, a tak se tomuto tématu v Sims budu věnovat právě dnes v tomto článku. 

Dnes bude tedy článek o rodině jménem Kontryhelovi a především o jejich domě. 

Rodina Kontryhelovi žije ve městě Vysněná Lhota ještě s několika dalšími sousedy, u kterých se také chystám na přestavbu domu. Na obrázku výše můžete vidět, jak tohle sousedství vypadá. 

Napohled docela normální a ani né tak ošklivý dům, to co se ale ukrývalo uvnitř domu bylo strašné, a tak přestavba byla potřeba jako sůl! 

Tady můžeme na fotkách vidět fotky půdorysu před a po a jak už je na první pohled vidět, některé místnosti se spojily. Hned na samém začátku jsem spojila dvě chodby do jedné a kuchyň jsem spojila s jídelnou. Dispozičně je to teď tedy aspoň podle mého lépe řešené. Co mě děsilo nejvíc u celého vybavení domu bylo to, že veškeré podlahy krom koupelen a kuchyně nebyly dodělané. Také jsem veškerá okna nechala tak, jak jsou a nijak je nepřmísťovala a neměnila, což takto dělám málo kdy. Také chci říct, že původní vybavení nebylo nijak moderní, a tak jsem nějak super moderně nevybavovala ani já. nečekejte tedy podlahy nebo nábytek s vysokým leskem, ale spíše tlumenější a lépe kombinovatelné barvy. 

Na první fotce celé přestavby interiéru můžeme vidět fotku původní vstupní chodbu a na druhé fotce je už vstupní chodba předělaná a spojená s tou druhou, ze které se vcházelo do jednotlivých ložnic a koupelen. 

Z chodby se vydáme rovnou do obývacího pokoje, který docela dost prokouknul. Původní obývák vypadá, jako kdyby ho někdo poskládal z věcí někdena smetišti, protože k sobě stylově vůbec nejdou.

Krb jsem zachovala, ale získal úplně jiný vzhled a celý obývák jsem se snažila ladit do světlých hnědých tónů společně s bílou sedací soupravou. No, není hned příjemnější pohled na nový obyvací pokoj? 

Vzhůru do kuchyně, kde byla probourána jedna zeď a místnost se tak propojila s vedlejší jídelnou, a tak nám z kuchyně vzniknul vlastně kuchyňský kout a to vůbec není špatně. Dveře na zadní zahradu byly zachovány, jinak je vše od základů předěláno a nudná hnědá zeď je oživená zelenými obklady, které se tam podle mě opravdu hodí. 

A jelikož je jídelna nyní spojená s kuchyní, tak se musely zachovat barvy, které byly použity v kuchyni. To ale nevadí, protože zelená se krásně doplňuje s hnědou a celá místnost působí takovým uklidňujícím dojmem. V nové jídelně je i nový a větší jídelní stůl, a tak si nyní může rodina přizvat ke stolu své přátele.

Přeneseme do pokoje nejmladšího obyvatele domu, Rufuse. Musím se přiznat, že klučičí pokoje vybavuju nerada, protože mi to podle mého vůbec nejde. Stejně tak je pro mě hrozně těžké vybavit dům, kde žije jen muž, protože přizpůsobit design vybavení muži očima ženy není nic lehkého. Pak to dopadá tak, že klukovi pokaždé postavíte pokoj v modrých, zelených nebo maximálně šedivých barvách. Nic nového nápaditého tedy u tohoto pokoje nečekejte. Bohužel. Budu se snažit polepšit. Původní pokoj byl ale dost hrozný, takže jakákoliv rekonstrukce byla obrovský krok dopředu! :-D 

Ložnice rodičů byla i původně žlutá a jelikož se mi tam ta barva hodila, tak jsem jí zachovala jako hlavní prvek, ale jinak tam jsou všechny věci úplně nové. 

Původně tahle místnost byla i koupelnou, ale já se rozhodla, že z toho udělám wc a na samotnou koupelnu nechám prostor té druhé koupelny. Nechtěla jsem nic moderního, a tak mi tato varianta hnědých mozaikových obkladů přišla jako nejlepší řešení. Dále proběhla změna co se týče vchodu na wc. Dříve se vcházelo z ložnice rodičů a nyní se vchází ze vstupní chiodby. 

A tady už je samostatná koupelna, která tak prošla obrovsou změnou a musím říct, že jí to prospělo! Díky malému prostoru jsem do koupelny umístila vanu, která jde ale i využít jako sprcha, a tak má simík volby jako v klasickém opravdovém v životě. Vana plná napěněné vody nebo rychlá horká sprcha? 

A zde už je pohled opět na celý dům, který i dostal novou fasádu a nový plot. Vlastně dostal i nové zábradlí na terase předního vchodu. Radost pohledět. 

Rufus Kontryhel

A když už jsem byla v tom předěšlávání jejich rodinného domu, tak jsem v posledním kroce úprav i přetvořila simíky k obrazu svému. První se mi dostal pod ruku rufus, syn Eduarda a Opálie. Je ve znamění kozoroha a podle tabulky se nejvíce zajímá o sportování, školu a kulturu. Nic mu ale neříká životní prostředí a cestování. Podle jeho vzhledu a vybavení pokoje to vypadalo, že upřednostňuje spíše tvrdší hudubu a jelikož mu to oranžové číro slušelo ze všech vlasů v nabídce nejvíc, tak jsem mu ho nechala a tím přišel o své dlouhé černé vlasy, se kterýma vypadal jak vágus. Pardon. Vlasům jsem přizpůsobila i jeho styl oblékání a jeho celková změna je trnem v oku jeho rodičů! :-D Z hodného syna je hrůzně vypadající punkáč! :-D 

Eduarda jsem nijak zvlášť nepředělávala, a proto ani nemám původní fotku, protože tam ani žádná změna není. Prostě se mi líbil, tak jak je. Má bezvadnej vzhled vědce, protože já si takhle představuju právě je. Zajímá se o sci-fi, zvířata (a proto jim pořídim psa), politiku a jídlo. Naopak ho ani trošku nezajímá zdraví, sport a cestování. 
Naopak Opálie, jeho manželka, prošla důkladnou změnou a získala tak naprosto mladistvý vzhled. Takhle na té fotce se teď k sobě ani trošku nehodí :-D. Navíc aktuálně vypadá, jako kdyby měla rufuse v 16ti! :-D Zajímá se o zdraví, politiku, kulturu a sport. K smrti jí nudí zvířata a cestování. a asi nebude mít ráda pejska a navíc, jak to tak vypadá.... nikdo z těhle tří nemá rád cestování. Rodina peciválů!

Tak jak se vám líbí Kontryhelovi a jejich dům? 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Přestavba - Kontryhelovi rainbows-diary 02. 11. 2014 - 19:03
RE(2x): Přestavba - Kontryhelovi damn-girl 03. 11. 2014 - 17:42
RE: Přestavba - Kontryhelovi tlapka 02. 11. 2014 - 19:23
RE(2x): Přestavba - Kontryhelovi damn-girl 03. 11. 2014 - 17:44
RE(3x): Přestavba - Kontryhelovi tlapka 03. 11. 2014 - 17:46