English lesson :/

22. únor 2011 | 21.48 |

Ta animačka je dost sporná. Dnes jsme totiž měli hodinu angličtinu a na mě to opět mělo drtivý a depresivní následky. Koukali jsme totiž za nějaké nové videa, kde ukazují jak se maturuje ústně z angliny. Lidi já vám povím, to nikdy nemůžu zvládnout! Prostě na to asi nemám... já nesestavím snad dohromady ani tu nejjednodušší větu na daný téma :/. Jo bojim se a hodně. kRUCI! Jsem měla jít na účňák :/. Achjo :(. A to jsem už byla plná nadějí, ale to co předváděli i v tý základní úrovni. Prostě na to nemám :/.

No dále ke škole. Bylo to tam jinak celkem  fajn. Jelikož s klukama chodíme na tělák, ale nikdy s nima my holky nehrajem (asi by nás pozabíjeli), tak nás třídní pustila místo těláku domu. Sebrala jsem se tedy a došla si do Lidlu. Jinak jsem byla z domova pověřená nákupem a hlavně tam teď probíhá asijský týden a já měla zálusk na koupi nakládaného liči, nakládaných bambusových výhonků a nakládaných fazolovích výhonku. Nakonec mám jen ty fazolový... nevim jak je to možný, ale ostatní tam prostě neměli:/. Místo toho jsem si ale koupila takový ty lepící papírky na poznámky, jelikož je teď dost hojně využívám a taky jsem dále koupila 2kg kočičího suchýho žrádla. Já tím krmím jen Annie a to jí to sypu v přiměřeném mnořství do mističky ještě než jdu spát (aby byla hodná xD... což s ekolikrát nepovede), ale ta potvora to i tak ty dvě kila spořádá asi tak za měsíc a půl 8-O.

Když jsem přišla domu, tak jsem všechno pěkně vyskládala do lednice, pořádně se nadlábla. Uvítala obě číči, aby neříkali, že na ně prdim a nezajímám se xD. Dále jsme si trošku poklidila pokoj a potom jsem tady vypracovávala další okruh do účta. Teď mi jich zbývá už jen 6 což je nádherný číslo 8). Pak už to všechno budu mít, jen si vyměníme s domluvenýma spolužákama vzájemně vypracované témata a už se budem jen učit k maturtě :D.

A teď večer už sedím tady a písám na blog. Něco bych slupla,a le dneska už jsem toho slupla víc než dost, takže si dál slupnu leda tak ni. Jenže skelničku mlíka bych si mohla dát 8). No a tak já si jdu tedy pro to mlíko a s váma se pro dnešní den zase loučím :)...

Foto z DA od MyStamps

Jo, ještě něco. Chtěla bych vás tady upozornit na pěkný song od One Republic. Jmenuje se to Say (All I Need)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: English lesson :/ zlomenymec 23. 02. 2011 - 11:35
RE: English lesson :/ anwi 23. 02. 2011 - 21:52