Těšing na Vánoce!

14. prosinec 2014 | 21.49 |

 Je to už hodně dávno, co jsem se těšila na Vánoce. Tenhle rok se ale opravdu těším a už mě kolikrát přepadla i taková ta vánoční atmosféra, u které si říkáte "Ááá, už je to za dveřma!"

Už několik let zpět jsem vždy nakupovala dárky na poslední chvíli a svým způsobem mě to hrozně otravovalo a vůbec jsem neměla nápady, co koupit. Tenhle rok mám ale peníze a první dárky jsem měla nakoupené už na začátku prosince. Teď mám nakoupenou víc než polovinu a stačí mi jich dokoupit ještě pár a musím podotknout, že tentokrát si to nakupování vážně užívám a ani nemám zas takový problém s vymýšlením. Vždycky nakoupím nějaké dárečky a pak si sednu do Starbucksu na perníkové latté z vánoční limitované edice a sedím a nasávám tu atmosféru vánočně vyzdobeného nákupního centra. 

Abych ty Vánoce ještě víc podpořila ve své duši, tak jsem se i dala na pečení na zakážku. peču pro rodiče své kamarádky a už to mám skoro hotové. Ještě musím dodělat kakaové měsíčky s citronovou polevou, rumové kuličky a vosí hnízda. Už ale jinak mám kompletně hotové linecké, oříškové košíčky, zázvorky, perníčky, pracny, ořechy a išlské dortíčky (snad to píšu správně, achjo). 

Těším se i na filmy, které dávají převážně o Vánocích. Nejsem zrovna fanda pohádek. Nejvíc mě ubíjejí ty české pohádky. K smrti je nesnášim a nelíbí se mi ty náměty. Asi jsem divná. Ale hrozně se těším na Shreka, na takové ty americké komedie o Vánocích. Karlíka a továrnu na čokoládu už jsem viděla.  Bože, miluju ten film! Můj nejoblíbenější! Pak by mohli dávat Pretty Woman a na pár filmů se ještě kouknu na počítači :3.

Taky mám samozřejmě nějaký ten seznam přání, co bych chtěla najít pod stromečkem. Ten jsem si vypracovala a můžete ho vidět níže. 

Některé věci si moc přeji a vím, že je dostanu. Jeden z mých prvních přání bylo to, aby mi rodiče koupili kupon na Opencard na celý rok, protože na začátku roku by se to mělo o 1000,- zlevňovat. Prosila jsem je, že určitě nic jiného nechci a že  z tohoto budu mít radost po celý rok, protože mi to ušetří moc peněz a udělá velkou radost. Souhlasili! :) Teď před Vánoci jsem se zamilovala do vonných vosků a svíček od Yankee Candle. Od jedné babičky s dědou jsem si tedy přála vonné vosky a pořádnou aromalampu, do které se vejde rozpuštěný vosk celý. To se také povedlo a 11 vosků a jedna krásná aromalampa (vypadá jinak než ta na obrázku) čekají u babičky s dědou ve skříni na Štědrý den až půjdou k mamince! :D Pak bych nepohrdla nějakou tou knihou - vypsala jsem druhé babičce s dědou seznam, co by se mi za knihy líbilo ať je můžou koupit. A jako poslední jsem si přála luxusní paletku očních stínů od Urban Decay Naked 2. Ta paletka sice stojí v přepočtu asi 1000,-, ale nikde jsem na ní nečetla nic jiného než chválu. Hlavně je i úžasně pigmentovaná a stíny vůbec neubývají a já jí nutně potřebuju! Ferrari mezi líčidli a mě hrozně baví se líčit a s tímhle to bude bomba. Tu bych měla dostat od tety se strejdou dohromady s dědou a babičkou. Byla jsem totiž u tety na té akupunktuře a básnila jsem tam o té paletce, že si na ní šetřím, abych si jí mohla koupit (a přísahám, že to vůbec nebylo myšleno tak, aby jí napadlo, že mi to mají koupit), ale ona pak řekla ať nešetřím, že se na to složím a že bude aspoň ráda, že budu mít jistotu, že dostanu něco, co se mi opravdu líbí a budu z toho mít radost. No to jasně, že budu. Jaký maniak na líčení by z tohodle neměl radost! A kdo ví, třeba tam najdu i nějakou tu svíčku od Yankee Candle

A já se prostě tešim na ty svátky a tohle je trapný vánoční článek. 

Jak vy se těšíte na Vánoce? Máte už nakoupené dárky? Co nejvíce si přejete?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Těšing na Vánoce! tlapka 15. 12. 2014 - 09:32
RE: Těšing na Vánoce! boudicca 15. 12. 2014 - 13:58
RE: Těšing na Vánoce! sigrun 20. 12. 2014 - 18:03
RE(2x): Těšing na Vánoce! damn-girl 20. 12. 2014 - 23:51