Monday...

8. listopad 2010 | 17.56 |

Hned ráno co jsem dneska vstala a v obýváku poprvé hodila oči na televizi jsme se musela začít smát. Byla tamj totiž právě reportáž o MTV EMA´s a o tom, že v kategorii Nejlepší živé vystoupení vyhráli Tokio Hotel. Fakt nechápu proč nevyhráli Green Day, protože podle jsou koncerty Green Day mnohem lepší než koncerty Tokio Hotel, ale jak tak koukám, ona to je vážně věc názoru :D. Odpoledne jsem to tedy psala své kamarádce Maude, obě jsme usoudily, že teda v tom případě musíme koncert Tokio Hotel určitě navštívit, abychom zjistila jak naživo hraje a vystupuje nejlepší skupina :D :D :D. Pardon jestli je někdo máte rád, ale já se tomu vážně musím smát.

Ve škole to bylo celkem fajn, opět jako každé pondělí jsme měli hodinu náboženství (správně se to menuje občanka), ale to bychom nesměli mít tak vyšinutýho křesťana :D. Jo ta hodina byla vážně namáhavá. Vlastně jsem se snad půl té hodiny dusila smíchy a jednu chvíli jsem musela utect na záchod, protože ten výklad už bych déle poslouchat vážně nevydržela. Nebo máte pocit, že snad tři druhy pravdy a jejich vysvětlení patří do občanky? Já tedy rozhodně ne :D.

No a potom matika. Chtělo se mi vážně moc spát a to pokračování vektorů jde vážně mimo moje chápání + vážně nechápu k čemu mi tahle kravina v životě bude dobrá. Potom díky bohu 30 minutová přestávka na oběd, poté hurá na němčinu. Zkoušela z další části překladu. Neučila jsem se, doufala jsem v jednu věc, když mě tedy na zkoušení vyvolávala minule a nechala jsem se vyvolat dobrovoně, teď po mě nic chtít nebude. Ouha. Chyba! Chtěla a taky to udělala. Nakonec mám za dvě, ale nebýt Pavla s Danem tak tam teď u ní v sešitu u mého jména sedí krásná baculata pětka. Potom jsem jim samozřejmě řádně poděkovala, mít takové našeptávače k maturitě, tak se ani na tu maturitu nemusím učit :D. Celkem rychle proběhla hodina marketingu, při které nám byly rozdány přihlášky k maturitě a potom díky bohu domů. Vlastně domů ani tak ne, nejdřív jsem navštívila uřad, ve kterém jsem si vyzvedla krásných 1 221 za pomáhání při volbách. Zítra si za ně zaplatím ty repráky a zbytek si uložím na účet.

Teď bych se měla jít učit základy a řízení jakosti. Vůbec se mi do toho nechce. Základy budou v pohodě jenže jakost? U toho asi porodim, protože tenhle předmět mi neleze vůbec do hlavy. Takže si nejdřív stáhnu nějaké mp3ky do I-podu. V poslední době mě hodně baví Support Lesbiens takže budu stahivat ty, především jejich In Da Yard (je to dokonalý song 8))

Takže, jdu stahovat :)

Foto z DA od littlemewhatever

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře