Novoroční tag

2. leden 2015 | 09.55 |
› 

Už tady sice mám shrnutí za minulý rok, ale tenhle tag, který vytvořila Sigrun upoutal mou pozornost a já ho prostě chtěla vyplnit! tak tady je! :-D 

1. Udělala jsi v roce 2014 něco, co nikdy předtím?
Pár věcí se najde. Vyzkoušela jsem poprvé v životě konzultaci s astroložkou a myslím si, že mě to dost nakoplo. Už i vím, jak probíhá akupunktura a především vím, že funguje. Také jsem poprvé díky kamarádce vyzkoušela výklad karet a kyvadlo a jak na to tak koukám - fíha, to je samá esoterika! :-D Jo a ještě něco vlastně. Já zapomněla! Včera jsem ochutnala cibetkovou kávu a to díky Anwiel:) :D. 

2. Co si myslíš, že jsi měla dělat víc?
Měla jsem méně lenošit a přestat více odkládat věci. Prostě jsem mohla být o trošku víc aktivnější, ale jako úplnou tragédii to taky nevidím. Také jsem mohla více číst a fotit. Na focení jsem se tento rok nějak vyprdla. Chtěla bych se k tomu ale vrátit :). 
3. Co jsi chtěla a dostala?
Teď z jakého úhlu to vzít? No takže, získala jsem zaměstnání. Sláva! A k Vánocum? Tak největší radost mám asi stále nejvíce z předplacené Opencard na celý rok :D. 
4. Co jsi chtěla a nedostala?
To bude neskztečně ohraný trapný a já nevim co všechno, ale asi lásku. Tu jsem stále nedostala. Dost kňourání, vždyť se Kájo ani takhle nemáš špatně :). A k Vánocům jsem nedostala Yankee candle svíčku! To ale nevadí, neb mám 20 kusů jejich vonných vosků :-D 
5. Nejlepší věc v uplynulém roce?
Tak já mezi své nejlepší věci v roce 2014 beru fakt, že jsem si nedokázala představit, že už budu jen celý život chodit do práce, a tak jsem ráda, že nakonec mi tahle věc vůbec nevadí a už bych si nedokázala představit, že bych do práce nechodila. A to samotné získání té práce je taky dobrá událost, protože pracovat v tak suprovém kolektivu je sen asi mnoha lidí :).
6. Nejlepší kniha, kterou si v tomto roce četla?
Budu zní jako teenager, co pořádně ještě nic nepřečetl, ale nejraději vzpomínám na Hvězdy nám nepřály od J. Greena. 
7. Co pro tebe byla největší výzva?
Sehnat po škole zaměstnání, což se povedlo. Co víc si přát? :) 
8. Jak jsi strávila Silvestr?
S kamarádkama a přítelem kamarádky u nich doma. Pohodový večer plný vtipných historek, tlachání, menšího popíjení a zobání dobrot. Jen kdybych v tu dobu ještě neměla zablokovanou krční páteř, tak bych si to užila ještě o trochu víc, ale jinak to bylo dokonalé! 
9. Máš nějaké cíle do nového roku?
Mám! Nabrat ještě více optimismu a vybudovat si aspoň trochu sebevědomí, číst ještě o trochu víc, přestat odkládat věci a přestat se bát ať už jde o cokoliv. A zase opět začít běhat, protože v té kose se bojím, že si uženu leda tak zápal plic a to bych velice nerada. 
10. Filmy, na které se těšíš?
Teď se ten tag ptá člověka, který cíleně nijak filmy snad ani nesleduje, takže na tuto otázku nejsem schopná odpovedět. možná ae, když zalovím v paměti, tak jeden by tady byl. Tuhle jsem v nákupáku zjistila, že má jít do kina film 50 odstínů šedi. mě by jen zajímalo, jestli to je taková slátanina, jako ta, kterou jse četla. 
11. Na které knihy se těšíš?
Nesleduji, jaké knižní novinky mají tento rok vyjít. Nedokážu tedy odpovědět. 
12. Co plánuješ přečíst?
Nemám sestavený pevný seznam toho, co budu číst. Pár vybraných knih, které bych si ale ráda přečetla mám. Určitě bych si ráda přečetla historii Nizozemí. Pak bych si chtěla také přečíst něco od tolik opěvovaného Kinga. Není to sice žánr, který bych četla, ale tolik lidí ho opjevuje, že bych nějaké jeho dílo prubla. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Novoroční tag tlapka 02. 01. 2015 - 10:39
RE(2x): Novoroční tag damn-girl 03. 01. 2015 - 23:03
RE: Novoroční tag sigrun 02. 01. 2015 - 11:32
RE(2x): Novoroční tag damn-girl 03. 01. 2015 - 23:03
RE: Novoroční tag boudicca 07. 01. 2015 - 14:53