Odtržená

8. leden 2015 | 21.22 |

 Ne, tentokrát jsem se opravdu neulejvala. Mám několik tipů na nové články, ale to by se mi v neděli dopoledne nemohl pokaňhat internet. První den jsme měli za to, že spadnul, druhý den nám to bylo divný a pak nám došlo, že chyba asi tentokrát nebude na straně O2. Pak u nás byl technik od O2 a potvrdilo se, že to není jejich chyba. Odešla wifina, kterou jsme díky bohu včera večer koupili novou a zdárně i nastavili!

Takže opět funguju! Musím ale říct, že to bylo docela děsivý chtít se kouknout na internet a nemoct, když si nechcete plácat data na mobilu :-D. Nicméně jsem ale díky této technické vadě docela pokročila ve čtení životopisu Marilyna Mansona, do kterého jsem se pustila již podruhé. Plus jsem řešila problémy v práci. Na začátku měsíce totiž dělám úzávěrku za uplynulý měsíc, co se provozu jídelny ve školce týče. No a tentokrát mi uzávěrka vyšla v mínusových částkách. Začala jsem hysterčit a volala mamce, která pro školku pracuje jako účetní na volné noze. No asi hned věděla, jak mi je, a tak okamžitě začala do telefonu "Kájo neboj! ještě se nehrouti! To vyřešíme!" 
Celé dopoledne na telefonu s mamkou, která odhodila svou práci a jala se mi pomoct. Zjistilo se, že tak moje chyba to nebude, ale že jsem si nevšimla jedněch částek a že zaměstnanci platí za obědy málo a proto jsme teď v mínusu. To se vyřešilo tak, že jsem propočítala o kolik se obědy pro zaměstnance musí zdražit a také se zdražili. Většina to bere v pohodě, ředitelka úplně v pohodě a ještě byla ráda, že jsem všímavá a sama od sebe řeším problémy aniž bych se nejdřív chodila ptát. Se zvýšením obědů mají samozřejmě největší problém lidi, kteří patři mezi ty, co zrovna málo nevydělávají a těm to asi těžko vysvětlím, že to jinak nejde. Takže za to můžu ve výsledku já. No nic. Nebudu se rozčilovat. 
Ještě jsem tam v softwaru vystopovala jeden problém, který mi dnes měl pomoct vyřešit helpdesk, ale dnes jsem se zakousla, že to vyřeším. Seděla jsem nad tím hodinu, ale kde se schovává problém jsem vyřešila, a tak jsem teď na sebe jako páv, že jsem na to přišla a vyřešila sama a bez máminý pooci! :D 

A co můžete čekat dále na blogu? Tak v následujících dní recenzi na Devět povídek od Salingera a recenzi na šampon :). 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Odtržená tlapka 09. 01. 2015 - 18:05