Zimní a bláznivé

14. leden 2015 | 22.01 |

Je středa, takže jsme uprostřed pracovního týdne. Minulý článek byl recenze na knihu, tak jsem pro dnešní článek vybrala něco odpočinkového, nad čím nebudete muset tolik přemýšlet. Dnešní článek bude tudíž po delší době o nail atu. Mám zase dva nové :)

1) Zimní

Tenhle nápad na nehty se zimním mrazivým nádechem nosím v hlavě už delší dobu, ale čekala jsem až napadne sníh, aby to mělo tu správnou atmosféru. To se před několika dny povedlo, a tak jsem je mohla nalakovat. Dopadlo to tak, jak můžete vidět na fotce. nalakovala jsem nehty klasicky průhledným lakem s bělícím efektem, poté nanesla svůj oblíbený v tělovém odstínu, a pak už jsem jen lakovala průhledným lakem se stříbrnýma a modrýma glitrama. Na prsteníčky jsem ale glitry nalakovala jen přes polovinu nehtu a pak na to stříbrným lakem nalakovala ještě kousek vločky, ale to bohužel není vůbec vidět a mně se to nedařilo vyfotit.

2) Bláznivé

Tuhle variaci nosím tento týden. Prvně jsem na prsteníčky chtěla natřít černý lak s malinkatýma stříbrnýma glitrama a přes to ještě modro-fialový glitrový, ale ten černý lak byl úplně pitomý a při nanášení glitrového laku se stíral. Nešlo to nanést ani na třetí pokus, takže jsem se prvně hrozitánský rozčílila, pak to naštvaně odlakovala a fialovo-modré glitry nalakovala na základní podkladobý průhledný lak a tenhle výsledek se mi vlastně i ve finále líbí víc, jak ta první varianta :-D

Jaký se víc líbí vám? Mrazivo nebo bláznovství?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Zimní a bláznivé tlapka 14. 01. 2015 - 22:20