O životě brouka

19. leden 2015 | 17.17 |

Zdravím všechny příchozí. Uvědomila jsem si, že už delší dobu tady nebyl takový ten pořádně kecací článek o tom, jak se vlastně mám. Třeba se po tom někomu stýská. du to tedynapravit ať zase nějakou dobu můžete v klidu spát :-D.

Jak se tedy mám? Především racovně. Den za dnem chodím do práce, pak jsou dva dny víkendu a pak zase práce. Ta práce mi ale nijak nevadí. Ba dokonce mě baví. Kdo by kdy řekl, že mně nebude vadit sedět v kanceláři a řešit administrativu. Ono asi opravdu se správnýma lidma jde všechno. Sešla se nás tam parta úžasných lidí až na dva simulanty, jejichž nejlepším tématem k hovoru jsou nemoci. Tyhle dvě ženský jsou také neustále na nemocenský a ta jedna je kuchařka, práci tedy dělám já za ní a kolikrát už jsem silně naštvaná, když přijdu do práce a zjistim, že jí zase něco je a je doma. O to větší radost mi dnes udělalo zjištění, když se hlavní kuchařka nechala slyšet, že tý aktuální povídačce o hrozný horečce nijak nevěří. Hned jsem cítila, že na to "nejsem sama." :D Ostatní lidi jsou vážně super a dost dobře vycházím i s ředitelkou, kterou tam většina ženských nemusí. Dnes jsem si u ní šplhla - přišla jsem na to, jak přes náš redakční systém vložit do našich webovek vzdálený soubor. Měla radost, protože nebudeme na všechno volat ajťáky z hotlinku, ale budeme si takto docela soběstačný. Já se něco zase přiučím s webem a ona bude ráda, že se má na koho hned obrátit a nemusí nikam volat, když zrovna potřebuje nějaký soubor vložit na web :D. Spokojenost na obou stranách :). Moje zaměstnání je teď jedna z mnoha věcí, co mi připomíná, že můj život aktuálně není vůbec špatný a pohybuje se vkladných vlnách.

Ve volných chvílích po práci či o víkendu docela hodně čtu. Teď mám stále rozečtenou biografii od Marilyna Mansona a strašně moc mě mrzí, že ještě pár stránek a mám to dočtené. U čtení knihy většinou pálím nějaký ten vosk od Yankee Candle. Ke každému novému zapálenému vosku si do sešítku napíšu pár vět, jak to voní, jak moc silná je vůně, co mi to přípomíná. To proto, abych vám pak mohla sepsat kratší recenze na jednotlivé vosky, a také se třeba někomu zalíbí a pořídí si je společně s aroma lampou. Když nečtu, tak poslouchám hudbu. Aktuálně mě nejvíc pohltil právě Marilyn Manson společně s Rise Against Avenged Sevenfold.

Také mě teď v nejbližších dnech čekají zajímavé akca, na které se opravdu těším. Hned v neděli jdu na pražský sraz postcrossingu s kamarádkou. Bude to můj úplně první sraz tohoto ražení. Už teď se těším, jak si prohlédnu pohlednicové skvosty ostatních. Určitě se tam najdou nějací krasavci, které budu závidět! :-D Pak poslední týden v lednu uprostřed týdne mě čeká koncert Gerarda Waye. Jestli tam někdo jde, nechť mi klidně napíše a můžeme se potkat a seznámit. Já tam jdu totiž sama. Nikdo v mém blízkém kruhu lídra bývalých My Chem neposlouchá. Další koncert mě čeká i o víkendu na konci měsíce. To jdu na koncert, ve které zpívá přítel kamarádky a jdu tam právě společně s ní a ještě jednou kamarádkou (s tou, se kterou jdu zase na ten postcrossing sraz - Anwi. Jestli jí někdo sledujete :). Na tenhle koncert se také těším. Poznávání nové hudby je pro mě vždycky fajn a vždycky zábavné. Navíc jsem ještě nikdy nebyla na takovém koncertě, kde se s někým ze členů kapely znám. Další fajn premiéra tento měsíc! :-D

A to by bylo tak asi vše. Tenhle měsíc byl línej a především pracovní. Těším se tedy na konec měsíce, kdy mám hned několik akcí :P.

A mohla by už konečně přijít ta pravá zima, ne? Co myslíte?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: O životě brouka tlapka 20. 01. 2015 - 09:34
RE: O životě brouka boudicca 21. 01. 2015 - 22:43