Další meta je má!

30. listopad 1999 | 00.00 |

Tak hrozně dlouho to v sobě dusim a čekám až to konečně bude jistý, a tak neskutečně dlouho vám to chci říct a ta chvíle konečně přišla, protože včera se to stalo oficiálním! Udělala jsem při včerejším zjištění oslavný tanec a udělám jich asi ještě několik, protože tak happy jsem už dlouho nebyla.

Kdo mě zná déle, tak už ví, že jede z mých snů je dělat cokoliv kolem muziky a je v podstatě jedno jestli redaktorku, fotografku na koncertech, manažera kapely nebo pracovat v hudební agentuře, co pořádá koncerty (ty dva poslední body bych chtěla asi nejvíc).

Před měsíci jsem z nudy brouzdala po inzerátech nabízející nějakou brigádu a narazila jsem na inzerát hudebního serveru, že hledají to týmu nové redaktory. Nedalo mi to a ihned jsem doplňovala životopis s průvodním dopisem a odesílala to vše na jejich email Ozvali se mi asi po čtyřech dnech (ve chvíli, kdy naději už jsem nečekala), že by měli zájem ale předně chtějí vidět nějakou kázku textu. Vrhla jsem se tedy na sepisování nějaké hudební aktuality a ihned posílala na mejl. Po sdi dvou dnech mi přišla odpověď, že ukázka krátká, ale pro ně dostačující a berou mě na zkoušku na měsíc.
To bylo někdy kolem 7. prosince. Minulý týden mi bylo řečeno, že měsíc uběhl, ale uvidí se podle prvního reportu z koncertu (měla bych jít přes akreditaci na toho Gerarda Waye ve středu). Mezitím se vystřídaly šéfredaktorky a já se bála, že mě prostě vyšoupnou. Včera mi bylo večer sděleno šéfem webu, že mě oficiálně berou a zapisují mě na stránku webu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře