Dosáhla jsem další mety!

24. leden 2015 | 10.53 |

Už je to konečně oficiální a já s tím můžu vyjít na povrch. Tak hrozně dlouho vám to chci říct, ale čekala jsem do chvíle, kdy to bude konečně oficiální a to už teď konečně je!

Asi před dvěma měsíci jsem z nudy brouzdala po internetu a hledala nějakou menší brigádu. Našla jsem z ničeho nic inzerát, že na jednom hudebním serveru hledají nové redaktory. Jelikož chci něco dělat kolem hudby už několik let, tak jsem neváhala ani chviličku a okamžitě upravovala životopis do aktuální podoby a sepisovala průvodní dopis.

Odepsali mi asi po čtyřech dnech a já v tu chvíli už ani nedoufala, že se ozvou. Odepsala šéfredaktorka, že dojem dobrý, ale chtějí nějakou ukázku textu. Sepsala jsem tedy během dvou dnů nějakou aktualitu ze světa hudby a obratem odesílala. Ozvali se po dvou dnech, že ukázka krátká, ale pro ně zatím dostačující a na měsíc na zkoušku mě berou. To bylo někdy kolem 7. prosince. Ten uběhl nedávno, a tak jsem se ptala, jak to bude dál. Prý až sepíšu první report z koncertu, tak se uvidí. Prvním koncertem by měl být teď Gerard Way ve středu. Mezitím se ale prostřídaly šéfredaktorky a já se začala bát své prozatímního postu. Včera večer mi ale od hlavního bosse přišla žádost o přátelství na fb a poté okamžitě zpráva, že mě oficiálně berou a na stránku píšou mezi redaktory serveru.

AH jááá! Takže je to oficiální! Jsem oficiálně redaktorem hudebního serveru (MonsterMusic.cz) a jsem neskutečně šťastná!

Takže za poslední rok jsem dosáhla hned několika postů :D – vedoucí a hospodářka školní jídelny / majitelka a webmasterka fan webové stránky o kapele Green Day / zastupitelka městské části a člen kontrolního výboru / redaktorka hudebního serveru... Co bude dalšího?

Neskutečně šťastná a oslavné tance už proběhly! :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Dosáhla jsem další mety! tlapka 24. 01. 2015 - 13:55
RE: Dosáhla jsem další mety! jezevec-mrzout 24. 01. 2015 - 17:13
RE: Dosáhla jsem další mety! sigrun 25. 01. 2015 - 14:08
RE: Dosáhla jsem další mety! polie 25. 01. 2015 - 19:22
RE: Dosáhla jsem další mety! boudicca 25. 01. 2015 - 20:57
RE: Dosáhla jsem další mety! damn-girl 25. 01. 2015 - 20:59