Co já budu dělat do konce života?

6. únor 2015 | 20.40 |

Jsem si snad už i jista, že nebude trvat dlouho a kategorii "Můj každodenní život" budu nucena přejmenovat na "Můj neobyčejný život": :D Kdybyste byli v Praze a potkali nějakou dívčinu, co se na celé kolo směje jako kretén a zrovna není čemu, tak jsem to já. Co já budu te´d dělat do konce života, když můj největší sen se naplnil? :D No nebojte, už jse si vytyčila nové cíle!

Chochco. Tak moc bych chtěla dělat něco jako manažera a starat se díky této funkci o nějakou kapelu a zajišťovat jim koncerty, pomáhat jim, snažit se je dostat do podvědomí. - to jsem říkávala ještě nedávno. Ani ve snu by mě ale nikdy nenapadlo, že to přijde tak rychle. JE TO TADY! To vám je tak. Kamarádka má přítele, který zpívá v kapele, která si říká Five Minutes Late a v téhle sestavě nepůsobí zas tak dlouho, ale kapela jako taková pod tímto názvem jede už několik le. No a právě tu kamarádku napadlo se v té kapele zeptat, jestli by nestáli o nějakou neplacenou pomoc, která by jim pomáhala jen co by to jen šlo.
Upřímně moc jsem nečekala kladnou zpětnou reakci - ženská se chce cpát do pánské kapely a pomáhat jim.

No jo, jenže ono to vyšlo!!!

Všichni byli pro a čekalo se jen na basáka. Ten má totiž prý většinou jiný názor na danou věc, než všichni ostatní. Jaké pro mě bylo krásné překvapení, když na středečním srazu pravil památnou větu "No já jsem určitě pro!" Všichni byli pro. Já jsem byla pro a už jsem díky tomu tam, kde jsem vždy chtěla být. Starám se o kapelu!

A snad nejhezčí na tom je, že kluci mě vzali mezi sebe. No kluci :D. Oni jsou všichni průměrně o pět let starší než já, ale to nevadí! :D Už se tam cítím jako v partě, kterou znám dlouho. Ve středu jsem viděla celou kapelu - byli jsme si společně sednout a je to veselá kopa! :D Řehnila jsem se snad celej večer. Nuda s nima opravdu neni. Hned na pondělí mě pozvali do zkušebny. Prý ať vidím, jak hrajou. A to já půjdu ráda! :D Taky jsem opatrně nadhodila, že klidně budu jezdit koncerty, když budou teda chtít. Zpětná vazba byla taková, že koncerty jezdit musím a že se s tím počítá. Ty bláho.... já budu asi ve svém živlu!

Dokonce i doma to vzalia to jsem se bála, jak se budou tvářit, když řeknu, že budu se čtyrma chlapama jezdit cca 2x v měsíci po republice přes noc :D. Já si to ale vzít nenechám.

Chocho, já mám prostě radost jak nikdy! :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Co já budu dělat do konce života? alienor 06. 02. 2015 - 22:01
RE: Co já budu dělat do konce života? tlapka 06. 02. 2015 - 22:52
RE: Co já budu dělat do konce života? boudicca 07. 02. 2015 - 10:06
RE(2x): Co já budu dělat do konce života? tlapka 07. 02. 2015 - 10:07
RE: Co já budu dělat do konce života? lvice 07. 02. 2015 - 13:45
RE: Co já budu dělat do konce života? damn-girl 07. 02. 2015 - 13:47
RE: Co já budu dělat do konce života? sigrun 19. 02. 2015 - 17:45