Music and family

6. listopad 2010 | 19.43 |

Tak jsem si právě přes Alzu objednala nové repráky k počítači. Tyhle které mi tu právě vyluzují hudbu od One Republic - Apologize jsou jistě do kopru, a tak nezbylo nic jiného než koupit nové. Vlastně nezbylo. Proč nezbylo? Však já už si delší dobu plánuji koupit nové a to, že teď jeden reprák vypadá mi k tomu akorát nahrává :D. Takže jsem si objednala TYTO. Snad s nima budou spokojená, ale myslím, že určitě budu :). To bude hned o 100% lepší poslouchání hudby, když teď ten jeden reprák neustále vypadává a ještě chrčí. Se s tím akorát musím vztekat a nemůžu si v klidu a pohodě poslechnout svoje oblíbené písničky a přes I-pod s emi ot doma poslouchat nechce.

Jinak jsme dnes byli u babičky na chatě hrabat to listí. Nikdy bych neřekla jak mě bude bavit hrabat listí :D. Bylo to v pohodě, mám ráda, když můžu dělat nějakou věc u které můžu v klidu přemýšlet. Asi jsem člověk co miluje přemýšlení :D, ale já vážně ráda přemýšlím nad různýma věcma. Jinak od 20:00 hodin mám v plánu se koukat na Star Dance. Je tam mezi soutěžícími totiž Saša Rašilov a on patří mezi mé oblíbence. By měl být ráda, málo kdy na mě udělá dojem nějaký Čech :D. Tedy slavný Čech :D. Právě jsem to přepla na NIckelback - Photograph (jedna z mých nejoblíbenějších od nich 8)).

Přejdeme na téma online hry. Hrajete nějaké? Já právě Grepolis a v pátek jsem díky spolužačce objevila Zelené impérium. Grepolis je budovatelská. Stavíte tam kamenolomy a vojska a vyvíjíte takové další věci, aby se Vaše město rozvíjela dál a dál. No a Zelené impérium? Tam dostanete svou zahrádku. Nejdřív máte hlávkový salát a mrkev. Pěstujete to a potom prodáváte. Prodáváním získáváte peníze, za které si potom můžete kupovat víc a víc rostlinek a různé dekorace na zahrádku. Jo a staráte se o svou zahrádku za pomoci skřítků :D. Obě hry jsem si vážně oblíbila :).

A víte co? Já Vám sem dám jeden pěkný song od One Republic (jmenuje se All the Right Moves). Poslechněte si jí, je vážně super 8).

Foto z DA od Katie8594

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře