Against me! - Stop!

6. březen 2015 | 16.16 |
› 

Miluju tuhle kapelu čím dál víc. Dřív jsem hodně poslouchala punk rock a punk, pak jsem od toho nějak upustila a poslouchala jemnější věci a od té doby, co jsem ůnucena" se každý den motat kolem hudby, tak jsem se k těmhle stylům nějak vrátila a objevila tuhle úžasnou kapelu, co si říká Against Me! A právě písnička Stop! Mi od nich v posledních dnech hraje nejvíc. Neskutečně se mi líbí ta energie! Věřím ale, že né každému se tento styl bude líbit.

Frontman... či vlastně spíš už vlasně frontmanka se stala mou hrdinkou za bojovníky za své sny. On totiž frontman téhle kapely byl nejdřív chlap, ale před x lety se veřejně přiznal, že se cítí uvěznený ve svém těle a nechal se přeoperovat na ženu. A já před ním neskutečně smekám! Protože to pro něj muselo být něco tak strašného, přiznat si to a pak se k tomu doznat a to hlavně ve chvíli, kdy už měl manželku a dítě. Vážně ho obdivuju. Není nic, co by se na něm za to dalo odsuzovat a její manželka má taky můj obdiv, protože ho nezavrhla, zůstala s ním a podržela ho... teď už jí v těch nejtěžších chvílích a pokud vím, jsou spolu i teď po přeoperování.

Moje nová hrdinka, protože to byl její sen být ženou a ona sebrala veškerou odvahu a šla si svůj sen splnit a vykašlala se na to, co si řeknou ostatní. Každej, kdo má svůj vlastní se a jde si za ním je můj obrovskej hrdina a zaslouží si mou poklonu. Ono totiž přiznat si sen a vyrazit za nim kolikrát bývá na tom to nejtěžší :).

A ona i tahle písnička tak o tom trochu je...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Against me! - Stop! polie 07. 03. 2015 - 15:14
RE(2x): Against me! - Stop! damn-girl 07. 03. 2015 - 22:41