Mango juice, Starbucks and another things

29. říjen 2010 | 22.12 |

Ahoj. Zdravím Vás. Jak se máte? Jak si užíváte prázdniny? Já skvěle.

Ve středu jsem byla venku s kámoškou. Oběd v KFC, skvělý pokec, pěkná procházka po praze. Prostě super. Ve čtvrtek jsem byla s mamkou na prohlídce v poslanecké sněmovně a potom jsme si zašly na kafe do Starbucks Coffee. Byla to moje Starbucks premiéra, dala jsem si latté s příměsí bílé čokolády a musím říct, že to bylo víc než dokonalé. Mamka měla taky laté, ale s normální tmavou čokoládou a taky si nestěžovala. Chutnalo jí stejně tak moc jeko mě to moje. Takže to nejspíš nebyla má poslední návštěva Starbucksu. A dnes? Dnes jsem byla se svým kamarádem ze základy také venku po Praze. Jsem ráda, že jsem si s ním po dlouhé době zase mohla v klidu popovídat. Byli jsme se kouknout po obchodech s oblečením a mám hned tři nové věci. Nové černé úplé kalhoty, protože ty co mám teď už jsou hrozné, seprané a na některých místech to vypadá na kvalitní díru. Potom mám nové, taktéž uplné kalhoty, ale v šedivé barvě. Taková tmavší šedá. Jsou moc pěkné a ta třetí nová věc je krásná tyrkysová mikina. Miluju tyrkysovou barvu... takže zvolení téhle barvy na mikině bylo víc než jasné. Ta fialová byla taky moc pěkná. Ale tyrkys je tyrkys :D.

A zítra? Prvně bylo v plánu, že se s mamkou budu učit účetnictví. To však padlo, protože jsem s tou kamarádkou měla jet do Liberce, abychom se koukli jak se ti adoptovaní chrti předávají, a tak. Plánuju aspoň jednoho touto formou pořízení v budoucnu, tak bych si to raději všechno nastudovala předem. Jenže to padlo. Je nemocná, není jí dobře, tudíž se to bude snažit vyležet a podívat se půjdeme na další transport, který proběhne asi za dva měsíce. Takže se tedy budu učit to účetnictví a dlabat dýni.

A teď tady sedím, píšu článek, koukám na Tudorovce, popíjím mangový džus. A jako skoro každý večer mě bolí kolena. Víte co bych si přála? Aby ty prázdniny byly delší. Aspoň o dva dny, když ne o týden.

A dnes to zakončím vtipem :D - Zazvoní koktavý prodejce na dveře. Po chvíli se dveře otevřou. "Ddddobbrý dden, p p pprodávávám bbible." "Děkujeme my žádnou nechceme." "Bbuď ssi jejejednu kkkoupíte nenenebo vvvám ji cccelou pppřečtu."

Foto z DA od darkixi

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Mango juice, Starbucks and another things pajenka®svetu.cz 29. 10. 2010 - 22:17
RE(2x): Mango juice, Starbucks and another things damn-girl 29. 10. 2010 - 22:19
RE(3x): Mango juice, Starbucks and another things pajenka®svetu.cz 29. 10. 2010 - 22:21