TOP 5

2. duben 2015 | 15.44 |
› 

Uplynul zase cca měsíc, a tak jsem se rozhodla, že je dnes ten správný čas na mojí nejnovější TOP 5... aneb písničky, které mě za poslední měsíc vzaly za uši nejvíc :-D. Opět jako minule zůstaneme v těch ostřejších kytarách, tak to asi nebude pro každého :-D. Jdeme na to!

Foo Fighters - Everlong 

A Foo Fighters stejně jako posledně zůstaneme, s tím rozdílem, že se změnila moje oblíbená písnička. Nevím, jak se to mohlo stát, ale mám jí v telefonu od prvních chvil a nějak jsem jí furt přehlížela a přeskakovala. Potom jsem jí jednou nechala zaplou a zaujala mě a od tý doby jí poslouchám furt :-D Ani nedokážu vlastně popsat, co mě na ní tak dostalo.


Against Me! - Borne On The FM Waves Of The Heart

Další přehlížená písnička, tentokrát od mých milovaných Against Me!, kteří tady budou 15. dubna a já na ně prostě budu muset jít! Tuhle písničku jsem přehlížela, protože je pomalejší a  já jsem člověk, který musí mít na pomalé písničky fakt náladu. Většinou je poslouchám v noci, když jedu nějakým dopravním prostředkem. V těhle chvílích mám právě zase naopak chuť jen na pomalejší hudbu.
Stejně tak tomu bylo tady. Ta písnička je prostě úžasná a já tam vždycky nedočkavě čekám na ten refrén :-D. Navíc se mi hrozně líbí ten černobílý klip z toho nahrávání.


Kings Of Leon - Use Somebody 

To jsem jednou takhle otevřela youtube s tím, že si pustím první co na stránce zahlédnu. Otevřu youtube a tam Kings Of Leon. Koukám na to a říkám s "No, ty zrovna neposlouchám, ale řela jsem první, tak první." A byla to právě Use Somebody. Pustila jsem jí, chvíli jí poslouchám a pak řikám "Jéééé, vždyť tuhle znám a nikdy jsem nevěděla, jak se jmenuje." Teď už vím, a tak jí poslouchám docela často :-)


Linkin Park - Burn it Down

A zůstaneme i u Linkin Park. Burn It Down mě v první řadě zaujal právě spíš kvůli textu. Hrozně se mi tam líbí ta čast - "We're building it up to break it back down..." - "Stavíme to, abychom to zase zničili...". Ta část pro mě znamená nějak hrozně moc a navíc je opravdu pravdivá. Člověk se snaží, aby něčeho dokázal, aby něco získal a pak to sám zase jednou srazí dolů a rozboří.


Papa Roach - ... To Be Loved

Papa Roach - objev mých posledních 72 hodin :-D. Takže horká novinka. U nich to je vtipné. Ještě před půl rokem jsem tvrdila, že je vlasně nemusim. Já vždy přijdu na své oblíbené kapely tak, že je nejdřív nemusim. Stejně tak tomu vlastně bylo i u Good Charlotte, Blink 182, Avenged Sevenfold a já nevim u koho vlastně ještě, ale určitě jich bylo víc. Nemusela jsem ani právě Papa Roach před půl rokem. Tuhle jsem si je jen tak pustila... vlasně ani nevím proč a tahle písnička mě zaujala na první poslech a donutila mě s poslechnout ještě x dalších od nich, které mě také zaujaly.
Takže teď jedu doma/ v práci Papa Roach a hlavně v práci jsou ze mě odvařený. Pracuju tam totiž s lidma co jsou většinou ve věku mé mamky  a starší (nebo přesně ty lidi chodí kolem mojí kanceláře pravidelně) no a tak už byli na větvi z Foo Fighters a Linkin Park... prý co to proboha poslouchám a teď si tam poslouchám Papa Roach, na které se netváří o nic líp :-D. Přísahám ale, že je slyší jen když prochází kolem mého kanclu. Hudbu na plné kule tam vážně nehraju :-)

A jaké oblíbence máte nyní vy?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP 5 zlomenymec 05. 04. 2015 - 10:31
RE(2x): TOP 5 damn-girl 06. 04. 2015 - 11:00