1.7 - FI, GB, RU, DE, BE, BY, FR, US

12. duben 2015 | 15.36 |

Po nějaké době jsem si opět losla nějaké postcrossing pohledy a už mi konečně za mé odeslané přišly nějaké pohledy. Ještě očekávám tak dva, ale to nevadí. Dám sem těch osm nejnovějších, které tady ještě nejsou. Musím říct, že mám zase nějakou tu premiéru co se týče zemí, které si mě vylosovaly - Francie a Belgie... to jsou přesně ty země, které jsem ještě předtím nikdy nedostala :-). Jdeme tedy mrknout na pohledy.

UK
- 1 032 km za 8 dn

Musím říct, že co se týče obrázku, tak tenhle pohled se mi z dnešní sbírky líbí vážně nejvíce. Ani tolik nefandím Anglii a podobně, ale hrozně se mi líbí ta architektura a atmosféra na pohledu, takže se zařadil mezi mé favority :-).

Belgie
- 717 km za 8 dní

A tento pohled se mi také líbí. Vždy mi udělá největší radost fotka nějakého města, které ještě neznám. No hádám, že Brusel budu muset jednou navštívit, protože dle této fotky vypadá opravdu náramně :-). A na to, že to je první pohled, který jsem z téhle země dostala, tak je vážně povedený.

Bělorusko
- 992 km za 8 dní

Tenhle méďa z Běloruska mi udělal také radost. Kdo mě zná ví, že mám hrozně ráda medvědy a je mi vcelku jedno, jestli to je medvěd lední, normální tmavý nebo třeba panda. Prostě každej medvěd je dobrej medvěd! :-D Rozkošné zvíře, jsem do něj platonicky zamilovaná už od mala :-D.

Finsko
- 1 336 km za 8 dní

Finsko zrovna patří mezi ty země, kde raději dostávám pohledy s přírodou a né pohledy s městama a tady se to povedlo. Teda, já upřímně doufám, že se jedná o finskou přírodu, protože milý postcrosser mi na pohled napsal jen ID, nalepil tři nálepky a napsal "Greeting from Finland... Pipsa", ale podle písma to vypadá na malé dítě, takže snad i odpouštím :-D.

Německo
- 438 km za 8 dní

Mám na profilu napsáno, že mám ráda kávu a postcrosseři na to docela i slyší a kávu posílají. Vždycky mi s tím dělají hrozné chutě a já pak běžím a jdu si uvařit kávu. U tohodle pohledu jsem to měla stejně! :-D.

Francie
- 866 km za 8 dní

Má první Francie a ještě k tomu kávová přičemž se mi líbí tenhle kávový pohled víc než ten předešlý. Vážně se mi líbí a ještě o to víc, že to není klasický formát. Jen co to tady doklapu, tak si jdu dát kávu! :-D Slečna mi navíc polepila pohled užasnejma nálepkama se zajíčkama, které můžete vidět na úvodní fotce tohoto článku :-).

Rusko
- 2 817 km za 11 dní

Dále jsem dostala fotku téhle malebné ruské přírody. První, co mě u toho napadlo bylo - "Nikdy bych neřekla, že Rusko dokáže být tak krásné." Pěkná chaloupka v krásné přírodě. Prvně se mi ten pohled moc nelíbil, ale čím se na něj koukám častěji, tím s emi zdá krásnější.

USA
- 9 391 km za 8 dní

Můj historický první pohled s dodatečným přáním k mým narozeninám. Vždycky jsem něco takového chtěla dostat a konečně! Bohužel, když jsem vytáhla tenhle pohled ze schránky, tak jako první mi prolétlo hlavou "Obrázek vytištěný na tvrý papír... pffff... není homemade jako homade!" Když jsem ale potom pohled pročítala, div jsme neměla srdeční zástavu. Nejdřív mé srdce zaplesalo nad zjištěním, že došel z mé dream destinace - San Francisco. Miluju San Francisco! A poté jsme se roztekla blahem.... To, když jsem zjistilam, že přišel z Bay-Area! Lidi, kruci! Víte co pro mě znamená Bay-Area?! :-D Přesně v těch místech žijí moji milovaní Green Day! Přímo od nich to sice nepřišlo (:-D), ale i tak! Takže toto je zatím můj největší postcrosserský poklad a já tak nějak nevěřim, že by někdy přišlo ještě něco lepšího a pro mě vzácnějšího, ale jestli ano, tak se ráda nechám překvapit! :-D

A jaký pohledy se nejvíce líbí vám? :-)
 


 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 1.7 - FI, GB, RU, DE, BE, BY, FR, US boudicca 12. 04. 2015 - 15:41
RE: 1.7 - FI, GB, RU, DE, BE, BY, FR, US tlapka 12. 04. 2015 - 15:43
RE: 1.7 - FI, GB, RU, DE, BE, BY, FR, US zo 13. 04. 2015 - 09:05
RE: 1.7 - FI, GB, RU, DE, BE, BY, FR, US sigrun 19. 04. 2015 - 11:56
RE(2x): 1.7 - FI, GB, RU, DE, BE, BY, FR, US tlapka 19. 04. 2015 - 14:00