TOP 5

3. květen 2015 | 21.03 |
› 

Ahojte! Uběhl nám další měsíc a mě zase napadlo sestavit nějakou tu TOP 5 aneb jaké písničky jsem během dubna poslouchala nejvíce. Opět se mé TOP 5 nevyhli Foo Fighters a Papa Roach, jinak ale už dostaly konečně šanci i jiné kapely :-D. Tak třeba vás také něco osloví.

Fall Out Boy - American Beauty American Psycho

Jedná se o písničku z nejnovějšího alba Fall Out Boy a tahle rozjetá mě vzala za srdce a především uši prostě nejvíc. Navíc část toho textu "I Think I fell in love again. Maybe I just took too much cough medicine." - "Myslím, že jsem se zase zamiloval. Možná jsem si jen vzal moc léku na kašel." je prostě geniální! :-D Možná bude někdo frfňat, že Fall Out Boy po jejich návratu nejsou Fall Out Boy jako dřív... to asi možná ani ne, jsou prostě jiný, ale jejich nová hudba je aspoň podle mého názoru celistvější.


Audioslave - Be Yourself

Na tuhle kapelu jsem narazila na youtube náhodou a musím říct, že právě tento song mě donutil si poslechnbout i ty další. A proč zrovna tahle? Hrozně se mi líbí to rozjetí v refrénu a ta výrazná baskytara. Miluju, když se dá baskytaře výrazný prostor, že je v té hudbě vážně slyšet a nezaniká. Navíc Audioslave zase zní úplně jinak než kapely, které jsem slyšela doposud.


All Time Low - Time Bomb

Vím o All Time Low už několik let, ale až teď během dubna jsme se dokopala k tomu si projet víc písniček než jen jednu a tahle mě vážně chytla. Navíc frontman je pěkný kus :-D. To ale není tak důležité, prostě si tahle písnička upoutala mou pozornost svou energií.


Foo Fighters - DOA

A jestli se nepletu, tak Foo Fighters se se mnou táhnou už třetí měsíc. To zas jednou někoho poslechnu, abych si nějakou kapelu dala do playlistu. Udělala jsem to z Foo Fighters s tím, že ještě před rokem bych si je vážně nepustila a teď se z nich vyklubala docela velká závislost. Složím našemu kytaristovi ódu za rozšíření hudebního obzoru :-D. Mimochodem... ty videoklipy Foo Fighters mě vážně baví sledovat. Baví mě, jak si v nich ze sebe Dave dělá srandu :-D. Právě písnička DOA mě během dubna od nich chytla nejvíc.


Papa Roach - Lifeline

Nejčerstvější hudební objev- teprve od čtvrtka. Štrádovala jsem si to se sluchátkama na uších od autobusu k babičce a přehrávači mi hráli právě Paparoach a jen tak jsem to hodila na tenhle song a nějak se do toho zaposlouchala a pak jsme ho poslouchala zase a zase :-D. nešlo to jinak. Mimo to mě ke slovu "lifeline" začal napadat vlastní text k písničce. Mám teda zatím jen jeden verš, ale třeba se z toho postupně něco vyklube :-D. Necháme se překvapit :-D

A co jste vy poslouchali nejvíc během dubnového měsíce?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP 5 ab 05. 05. 2015 - 14:12
RE(2x): TOP 5 ab 05. 05. 2015 - 17:58