Z lazaretu

9. květen 2015 | 15.32 |

Sedím tady v posteli, mám zapnutou televizi s hokejem a kuckám. Ano, jsem nemocná.

Začalo to už včera, když se mi nepovedlo přes noc zaspat škrábání v krku a byla jsem bohužel nucena se vzdát "druhé lekce" focení s tím, že bych to vydržela, ale dneska bych určitě padla. Padla jsem tak jako tak, takže to je vlastně jedno :-D. S dneškem se dostavila bolest hlavy a teplota, ale ani jedno na sobě aktuálně nepociťuji. Doufám tedy, že zítra už budu moct vstát, ale dneska si raději celý den poležím v posteli a nehodlám se zvedat. Asi nějaká krátkodobá jarní chřipička, ale já to mán v tomhle ročním období každý rok ve chvíli, kdy je hokejový mistrák :-D. Asi nějaký jarní "detox" či co.

Věřím tomu, že nemoc je způsobená nějakým vypětím a nutí člověka se zastavit, všechno na chvíli pustit a "nadechnout se nového vzduchu", a tak vždy, když jsem nemocná nic nepřecházím (když mám teplotu) a prostě ležím a odpočívám. Nevěřím, že bych tohle měla z fyzického vypětí, ale spíše z psychického. Nikdy jsem neměla tolik aktivit najednou jako zaposledních čtvrt roku. Takže si tělo asi naordinovalo přestávku, abych fakt seděla a nedělala nic namáhavějšího.

Takže akorát koukám na ten hokej a hrozně mě štve, že zrovna dnes nehrajem, když ležím. Jo a taky jsem na bandzone za kluky obepsala pár potencionálních fanoušků, kterým by se mohla líbit tvorba kapely. Mrkněte se na jejich bandzone taky a případně si je můžete liknout i na FB. FMl jsou vždy rádi za nového fanouška, když nějaký přibyde :-).

A co mi vlastně je, krom té teploty, která už asi není? Kašlu a bolí mě v krku od kašle. Myslím, že mi k tomu dopomohla zrádná klimatizace na koncertě nebo úplně otevřená okýnka, když jsem jela autem :-D.

Tak doufám, že si za mě užíváte ten prodloužený víkend a nemusíte ležet doma jako já :-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Z lazaretu tlapka 10. 05. 2015 - 19:35
RE(2x): Z lazaretu damn-girl 10. 05. 2015 - 22:58
RE: Z lazaretu sigrun 13. 05. 2015 - 21:53
RE(2x): Z lazaretu damn-girl 13. 05. 2015 - 21:57