Cestovatelský TAG

10. květen 2015 | 12.05 |
› 

1. Vyjmenuj všechny země, ve kterých jsi byla?
Francie (Paříž), Německo (Drážďany, Berlín), Nizozemí, Španělsko, Polsko, Chortvatsko
2. Která země, místo se ti nejvíce líbilo?
Berlín mi učaroval, ale nejvíce zamilovaná jsem do Nizozemí. Jih Španělska je taky krásný.
3. Kam by ses jednou chtěla podívat?
Z měst mě láká Dublin, Ženeva, San Francisco, Zlín (líbí se mi Baťovské domky) či Kodaň. Co se týče zemí, tak bych jednou chtěla navštívit Norsko, Švédsko (nějak mě to táhne k severským zemím a tady je krásná příroda), Moldávii (dostala mě svou nedotčeností). Také bych chtěla procestovat USA a její národní parky, Japonsko, poznávačku v Chorvatsku.
Z českých míst bych chtěla po x letech vidět Šumavu a Černé a Čertovo jezero, navštívit Sněžku, Stezku v korunách stromů na Lipně. Navštívit všechny naše národní parky, podívat se někdy do Malé Ameriky... jooo toho by ještě bylo. ČR je nádherná!
Nelákají mě ovšem nijak zvlášť přímořské destinace...
4. Vyjmenuj tři věci, které s sebou vždycky bereš na cesty.
Zrcadlovku, telefon s hudbou, finanční obnos a knížku. Jo to je víc, jak tři věci, ale já se bez těhle nehnu :-D. To je minimum.
5. Jaké bylo nejlepší jídlo co jsi kdy v cizině jedla?
Nejzajímavější, co jsem zatím zažila byl oběd v marotské restauraci. Byl vážně výborný. Dalé také ráda vzpomínám na návštěvu indické restaurace v Berlíně.
6. Jaká byla tvoje nejmilejší cesta?
Mám hned dvě, na které vzpomínám dost často. Týden na jihu Španělska s mamkou, jako odměna za mou maturitu a pak návštěva Nizozemí s babičkou a dědou před rokem.
7. Máš nějakou negativní vzpomínku na některou cestu?
Když nás odbavovali na cestě domů na naší druhé dovolené ve Španělsku a spadly jim odbavovací systémy a my do poslední chvíle nevěděli, jestli stihnem letadlo, které mělo pak dvě hodiny zpoždění a pak se ještě stalo, že se zjistilo, že nám poslali menší letadlo a celý zájezd se do něj nevejdem.
8. Kam se chystáš tento rok?
Jooo, to kdybych veděla :-D. Slyšela jsem ale něco o Londýně a vlastně i dost teď cestuju s kapelou. Cestovala bych hrozně ráda víc, ale ono jaksi není s kým a hlavně na to nejsou ani finance.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Cestovatelský TAG tlapka 10. 05. 2015 - 19:34
RE(2x): Cestovatelský TAG damn-girl 10. 05. 2015 - 22:57
RE: Cestovatelský TAG boudicca 11. 05. 2015 - 22:30
RE: Cestovatelský TAG sigrun 14. 05. 2015 - 14:14