Tag

14. květen 2015 | 19.02 |
› 

1. Jaká je tvá přezdívka, kterou používá tvá rodina?
Jmenuji se Karolína. Doma mi tedy říkají Karolíno, ale i Kájo, Karolínko (to babičky) a Kájino (což k smrti nesnáším... mám vždy pocit, že jsou na mě naštvaný). V práci mi kolegyně říká Karličko (což se mi upřímně také moc nelíbí :-D). Nejraději mám ale Karol nebo Carol, a tak mi od první chvíle říkají v kapele... ani jsem nemusela říkat a začli sami a jsem za to neskutečně ráda :-D. Jinak ještě mezi pár lidma jsem jako Kentaur a neptejte se proč :-D. Já si před pár lety myslela, že to je druh opice, ehm. Takže od té doby jsem Kentaur a nutno říct, že na to i slyším a už to ke mně i nějak patří.
A teď koukám, že jsem odpověděla i nejen na rodinu, tak snad to nevadí :-D.

2. Jaký máš zlozvyk?
Když mě něco/někdo zaujme, tak žvanit o tom/něm neustále dokola :-D. A pak můj černý humor a ironie v těch nejméně vhodných situacích. Málo kdy doposlechnu písničku až do konce... v polovině je přepínám na jinou.

3. Máš nějakou fóbii?
Hrozně moc se bojím pavouků a nelíbí se mi ani chobotnice. Vysvětluju si to tím, že obě zvířata mají prostě jen nepřirozený počet končetin a já jsme si jistá, že kdyby pavouk měl čtyři nohy a chobotnice čtyři chapadla, tak z nich žádnou hrůzu nemám :-D.

4. Jakou písničku si nejraději zpíváš?
Nemám pamatováka na texty, ale snad jednu jedinou si pamatuji a také jí jako jednu jedinou zpívám, když mi hraje a tou je All The Small Things od Blink 182.

5. Co tě dokáže vytočit?
Nejvíc mě asi štvou lidi, kteří si stěžují na vlastní život a nic s ním nedělají a nebo mají ve svém životě asi miliony věcí k řešení, ale řeší život všech ostatních jen ne ten svůj. Pak mě taky dokážou vytočit zprávy a aktuální dění kolem USA :-D. A také mě nesnesitelně vytáčí Češi, kteří si stěžují na život v České republice, a jak je to všude jinde lepší a všude jinde vidí trávu zelenější.

6. Řekni jednu věc, kterou děláš, když jsi nervózní?
Koušu si na vnitřní straně rtů takovou tu jemnou kůžičku...

7. Na které straně postele spíš?
Spím v různých polohách, ale vždy jsem namáčknutá na pravé straně postele u zdi :-D.

8. Jaké pití si objednáváš v restauraci/ v baru?
To je docela různé. Většinou coca colu, kofolu či malinovku. Z alkoholu pivo a když si objednávám kávu, tak to dělím - když vím, že kávu dělají dobrou, tak si dávám cappuccina a když špatnou, tak latté, protože ta nepovedená chuť kávy není tak výrazná :-D. Zase ale třeba například mi chutná káva ve Starbucksu a tam si dávám vždy latté místo cappuccina.

9. Jaký byl tvůj první plyšák a jak se jmenoval?
Nejmenoval se nijak, ale byl to méďa s červeným plastovým srdíčkem na hrudi.

10. Jaké kosmetické pravidlo doporučuješ a sama ho provozuješ?

Když má člověk problematickou pleť, tak doporučuji jíst zdravě. Sama mám problematickou pleť, ale zdravě nejím - jsem líná si připravovat jídlo sama, když vím, že mamka ten den vaří nebo bude vařit. Když ale vařím sama sobě, tak většinou dávám přednost těm zdravějším věcem.

11. Jakým směrem stojíš ve sprše?

Nemáme sprchu :-D. Dobře, tak k páce.

12. Umíš něco zvláštního se svým tělem?
Neumím asi nic. Zvláštní ale je, že když mi vyřezávali mateřské znaménko na zádech, tak se mi rozjely stehy a já mám to místo úplně necitlivé a mohl by mě tam někdo do toho místa bodat jehlou a já to cítit nebudu.

13. Které je tvoje nej nezdravé jídlo?

Twister v KFC, pizza a smažák.... a potom veškeré sladké věci :-D

14. Jakou frázi nejčastěji používáš?

Bude to znít děsivě, ale moje fráze, kterou používám nejvíce je "Ty vole." Přijdu si jak 17ti letý mladík :-D. Nutno ale říct, že když chci, tak se umím v tomhle dost kontrolovat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Tag anwiel 18. 05. 2015 - 15:37
RE(2x): Tag damn-girl 23. 05. 2015 - 11:50