New picture :)

7. únor 2011 | 12.31 |

Tak právě teď jsem si fotku téhle růže dala jako pozadí na mobil :). Hrozně se mi líbí a jako vždy, je to samozřejmě z DA.com :D. Fakt tam jsem na DA poslední dobou dosti. Působí to tam na mě jako děsná inspirace, tak vlastně proč tam nebýt, že? :)

Od bráchy jsem si pujčila foťák. Jenže tam jsou nějaké problémy s kartou takže se mi neukládají obrázky co vyfotím. Což je vážně senzační jelikož jsem měla vyfocenou krásnou fotku Anni. GRRRR! Když jsem mu říkala o té kartě tak prohodil jen hmmmm a že to je u téhle karty normální a mám si tam dát jinou. Jo, dát si tam jinou... jenže já fakt nevim kde jí má a s ledovým klidem si odešel. CHMPF! Prostě chlap! XD

V plán dnešního dne je takový... jsem domluvená na 13:15 a jdeme ven. Venku je nádherný počasí, sluníčko svítí, ptáčci zpívají a já se těšim, že v tom nádherném počasí nebudu muset tvrdnout domááááá :D. Ještě bych si měla vzít oběd než pujdu ven ať potom moje břicho netrpí hlady :D. Babička nám včéra dala nějaké dančí s omáčkou. Je to zvěřina = takže se na to těšim. Zvěřinu já ráda :), jenže lepší je guláš než ta omáčka se zeleninou, ale co ani tím nepohrdnu :D.

Taky si teď v Photofilteru dělám nějaké nové záložky to knížky. Si vždycky udělám nějaký pěkný obrázek, vyznačim, kde se to má po vytisknutí přehnout aby se to dalo zavěsit jakoby na stránku v knize a potom to vytisknu na tvrdý papít :). Klidně vám sem nějaké záložky, co jsem zatím vytvořila hodím :).

Foto z DA od Photo-witch

Teď už poběžím dát si ten oběd. Jo a ještě něco... tenhle song zdá se mi v poslední době celkem fajn :) .... Avril Lavigne - What the Hell

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: New picture :) pirate zombie 07. 02. 2011 - 22:48
RE(2x): New picture :) damn-girl 07. 02. 2011 - 22:57