Ostravsku zdar!

28. květen 2015 | 23.44 |

Ahoj všem! Jdu vás nalákat na naše koncerty!

Kdyby se někdo v pátek (29. 5.) a v sobotu (30. 5.) nudil a chtěl poznat novou hudbu, tak má jedinečnou možnost na Ostravsku vidět eFeMeL bandu! Kluci tam mají koncert - pátek (Ostrava) a sobota (Havířov) a já tam jedu samozřejmě s nima. Tak kdybyste někdo chtěl, tak klidně doražte. Uvidíme rádi každýho novýho člověka. Když si najedete tady naFB kapely, tak tam najdete odkazy na vytvořené události na obě dvě akce ;-).

A můžete nám i držet palce na cestu, protože rozkopaná D1 bude při pátku asi dobrej oříšek. Nu, nemůžu se na to dočkat už teď :-D.

Mimochodem, mám z dneška hrozně vtipnou historku a samotnou mě zaskočilo, že jsme to vzala tak v klídku, Byla jsem u své kadeřnice, protože už jsme vážně potřebovala dobarvit ty své děsivé odrosty a byly jsme domluvený, že mi udělá mojí světlou zrz s lehkým nádechem pomeranče a trošku do hnědých tónů. Barva jako vždy... posledně chytla krásně.
Nějak to nevyšlo a barva chytla nějak úplně jinak. Zrzavá to není ani náhodou. Nevím, jak se to mohlo stát, ale na celých vlasech mám teď rudou :-D. No, začala jsem si říkat datel. Už delší dobu jsme přemýšlela, že bych zkusila červenou, ale bála jsem se a teď jí mám i s úroky :-D.
Až budu mít nějakou normální fotografii, tak vám to normálně musím ukázat! :-D

Tak tedy, Ově zdar!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ostravsku zdar! tlapka 29. 05. 2015 - 09:28