TOP 5

4. červen 2015 | 20.14 |
› 

Uběhl další měsíc a já opět po měsíci přicházím s mou nejoblíbenější hudební TOP 5 tohoto měsíce. Tentokrát je to stylově docela rozmanitý, tak snad se bude líbit ;-).

Ed Sheeran - Don't

Musím říct, že jsme tomuhle písničkáři nevěnovala nikdy žádnou moc velkou pozornost, ale v poslední době mě docela chytl a právě písnička Don't je teď od něj moje nejoblíbenější. Hrozně se mi líbí ta atmosféra v refrénu. Co říct? Hrozně dobře se to poslouchá v práci, když člověk něco potřebuje dělat a potřebuje se na to taky soustředit.


U2 - Miracle

Aaaa! Miluju ten rozjezd  v začátku písničky. Je prostě dokonalej! A bono je dokonalej a U2 jsou dokonalý. Prostě tu kapelu miluju a vůbec na to nevypadá, ale mám je fakt ráda a tahle písnička z jejich nejnovějšího alba je prostě skvělá!


Interpret Neznámý - Paní z pryže

Tuhle kapelu jsem byla během dubna fotit. Dokonale energický skačko na dokonalej oddech od všech ostatních stylů. Hrozně dobře se to poslouchá a pánové hrajou moc dobře i naživo. Určitě se někdy na ně dojděte kouknout, stojí to za to! Tahleta písnička mě vzala nejvíc... asi svou vtipností :-D.


Fall Out Boy - Uma Thurman

Písnička z nejnovějšího alba od Fall Out Boy. Hodně lidí říká, že se od návratu hudebně změnili. Ano, to ano. Mně to ale vůbec nevadí, protože jejich nový písničky jsou dokonalý a naprosto tady miluju ten hlas Patricka! :-P


Hollywood Undead - Bullet

Hollywood Undead, moji miláčci. Miluju, jak kombinují rap, hip hop, rock a ještě další styly. Přijdou mi vážně dokonalý. O to víc mě štve, že jsem je prošvihla, když byli na podzim v Praze a že je prošvihnu i teď, když budou na Rock For Peoplu. Co se dá dělat. Tahle mi ale od nich aktuálně hraje nejvíc, a tak nějak mi přirostla k srdci.

A já se opět ptám, co vám hrále nejvíce v uplynulém měsíci?

PS: Asi napíšu nějaký report z našich koncertů po Ostravskum, které proběhly teď o víkendu s kapelou. Myslím, že by to mohlo být teď někdy o víkendu. Pořádně jsem se ještě nevzpamatovala. Pondělí a úterý jsem upravovala fotky, včera jsem byla za klukama na zkoušce, dneska jsem sepisovala report k nim na webovky a zítra večer jdu zase na náš pražskej koncert na Žižkov do Fatalu. Hey, kdybyste se zítra někdo nudil v Praze, tak na koncert klidně doražte ;-).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP 5 cesta do nitra 05. 06. 2015 - 12:24
RE: TOP 5 mixx 05. 06. 2015 - 17:31