My classmate gave me present :)

22. březen 2011 | 21.14 |

fishV marné naději doufám, že ten nadpis je správně ehm :D... berte to tak - na angličtinu jdu až zítra xD. Né teď to, o čem jsem chtěla mluvit. Před nedávnem jsem se tady strachovala o svého spolužáka, který byl kousek od Japonska. Dneska se vrátil a je v pořádku... a co víc. Vybraným lidem... jako jsem třeba byla já a Verča přivezl menší dárečky 8). Tu rybičku co vidíte na obrázku jsem od něj dostala. Je z daleký Koreje a je to přívěsek na mobil.
Strašně se mi ta rybička líbí.. to jsem od něj vážně nečekala = totálně mile mě překvapil 8).

Co dále? Začla jsem číst tu knížku o Japonsku. A je to vážně úžasně napsaný a to Tokio... sakra... chtěla bych se tam někdy kouknout :P. Musí to bejt úžasný místo, úžasná atmosféra a já čím dál víc miluju Japonsko :).

Dnes odpoledne mi volali, že brýle už mám hotový, a tak jsme se tam s mamkou hned vydaly. Jsou nádherný... fotku tady pro vás mám takýýý ;D

Teď hned je vám ukážu, protože dnes už nemám bohužel čas na psaní něčeho většího, ale prostě jsem sem chtěla napsat aspoň něco málo :). Tak fotky tady:

bryle
I s rybičkou :)

me
A já s brýlemi. Neměla jsem čas se tím nějak víc zaobírat... každopádně než si zvyknu, tak mě z toho budou první chvíle bolet oči... jako že fakt bolí :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: My classmate gave me present :) pirate zombie 23. 03. 2011 - 18:30
RE(2x): My classmate gave me present :) damn-girl 23. 03. 2011 - 22:19
RE: My classmate gave me present :) anwi 23. 03. 2011 - 22:05
RE(2x): My classmate gave me present :) damn-girl 23. 03. 2011 - 22:20