TOP 5

4. červenec 2015 | 17.08 |
› 

Uběhl další měsíc a s ním je tady další moje hudební TOP 5. Tentokrát moje nejoblíbenější písničky za měsíc červen. Miluju hudbu za to, jak je rozmanitá a za to kolik má písniček, protože vždy se během měsíc najde těch pět hlavních, které mi v té době hrají nejvíce. Tak které to byly tentokrát?

Ed Sheeran - Photograph

I tento měsíc začnu Ed Sheeranem. Čím víc ho poslouchám, tím víc si zamilovávám jeho hudbu. Je úžasně pohodová, ale to už jsem psala minule ne? :-D Je to poměrně nové video k té písničce a mně se moc líbí a z celé té pisničky jsem paf. Je prostě úžasná a Ed Sheeran je úžasný! :-D Určitě tohleto zkuste jestli máte rádi něco víc popovýho.


Sum 41 - With Me

Sum 41 znám poměrně dlouho, a také jsem je poměrně dlouho neposlouchala. Poslouchali jsme je ale s klukama v autě, když jsme jeli z koncertního víkendu v Ostravě a mně se tak nějak zaryli do paměti a teď se k Sum 41 po pár letech zase vracím. Když jsem si je jednou pouštěla v práci, tak jsem narazila na tuhle písničku, kterou jsem předtím neslyšela. No co vám budu povídat. Zaryla se mi do paměti a během června jsem jí poslouchala docela často a to i několikrát na jeden zátah :-D.


Papa Roach - Leader Of The Broken Hearts

Kapela, jenž neposlouchám ani půl roku, ale za tu dobu si bez nich už nedokážu představit svůj hudební svět. Začalo to jejich písničkou To Be Loved, pak to pokračovalo jejich naprosto úžasným novým albem F.E.A.R a nyní to plyne s jejich albem The Connection, na kterém je i tahle písnička, která se mě aktuálně tak hrozně moc týká až mě z toho mrazí. Udělala jsem si z ní svou aktuální hymnu! :-D A co si budem nalhávat... Jacoby Shadixx - ten za mikrákem se mi neskutečně líbí :-D.


Arctic Monkeys - Do I Wanna Know

Můj nejnovější červnový hudební objekt v podobě opičáku/opic (tak jim říkám já). Vím hrozně dlouho, že tahle kapela existuje, ale nikdy jsem jim nevěnovala pozornost krom jedné jejich písničky před pár lety. Jmenuje se Balaclava, ale o té to dnes není. Dnes to je o jejich Do I Wanna Know, ze které jsem i po x dnech totálně unešená a je zase až děsiví, jak mi sedí textově do mé aktuální životní situace. Co víc, celá ta nálada písničky je prostě úžasná.


Man With A Mission - Seven Deadly Sins

Man With A Mission jsem poznala díky koncertu Rise Against, kde dělali předkapelu. Jejich show mě dostala už behem první pár minut a já je od té doby nedokážu pustit z hlavy. Hlavně by mě nenapadlo, že jsou z Japonska. Naprosto úžasná kapela s energickou show a jejich vlčí masky mě vážně baví. Tohle je aktuálně od nich moje nejoblíbenější, ale když jsme si je pouštěla prvně, tak jsme od nich jako první audio slyšela Emotions.

Klasická otázka. Zaujalo vás něco? :-) Co jste vy v  poslední době poslouchali nejvíce?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře