Red Hot Chilli Peppers in my heart

15. únor 2011 | 21.31 |

V poslední době mám Red Hoty vážně moc ráda, neustále mám chuť je poslouchat :). Vlastně v poslední době poslouchám věci, které jsem hrozně dlouho už neslyšela :D. A navíc na chatu se ani nic neděje, a tak mám naprostý klid a můžu bejt duší jinde :D. Teda vlastně děje, ale ani jedno téma me ani trošku nebere, tak proč tedy nevyužít toho času a v klidu si neposloechnout hudbu a u toho psát sem, na blog :).

Poslední dva dny to bylo ve škole fajn. Celej tenhle týden tam mají prváci nějaký týden pro zdraví, takže dělají něco ve spojitostí se zdravím životním stylem a lítají s učitelama po spalovnách, recyklačních centrech a pdobných věcech = že nám neustále něco odpadá. Včera jsme měli až od 9:35 do 13:10 a dnes jsme měli od 8:40 do 12:15 což je nádherný :). Do školy chodím ráda, ale občas si taky ráda odfrknu. Néééé, nepřipomínejte mi, že ještě minulý týden jsem měla jarní prázdniny xD. Ještě k té škola, včera jsem tam šla poprvé s tím novým účesem a nevyskytla se ani jedna záporná odezva z čehož jsem měla vážně radost. Fakt mě to potěšilo a co víc, poklonu mi složil i spolužák, od kterého bych c životě nečekala nic dobrého, dost mě to udivilo :D. Teď trošku z jiného soudku o škole. Za týden touhle dobou už budeme mít po maturitním plese, a tak jsme dneska ve třídě upravovali padák, do kterého nám rodiče z balkónů budou házet mince :D. Jo mohli jsme mít obyčejnou plachtu nebo sešité prostěradla, ale ten padák je ohodně větší a z materiálu z něhož se mince neodráží což je super vlastnost :D. Máme tam napsanou barevnýma izolepama (červenou,žlutou a modrou) zkratku naší třídy a taky s hvězdičkou rok 2007 (rok co jsme nastoupili do prváku) a rok 2011 (v němž maturujem, tedy odcházíme ze školy :D), tak snad tuhle věc lidi pochopí. Mně osobně se tenhle nápad líbí :).

Zítra jdu do školy opět na 8:40 takže se tady můžu do půlnoci flákat :D. Taky jsme dnes začala číst Na západní frontě klid a fakt mě to baví. Je to vážně pěkně napsaný :) a i s touhle knouhou mi už zbývá přečíst pouhách 7 knih. Jsem ani nikdy nevěřila, že to tak dobře doženu a fakt to všechno i s velkou rezervou do maturity stihnu přečíst :D. Tak trochu se mi tím zvýšilo sebevědomí, že zase dokážu udělat něco v co jsme fakt nevěřila, to se musí nechat :D.

Dále se hrozně moc těším na 26. 2. až 1. 3., jedeme (já a mamka) totiž s partou na tyhle 4 dny na hory. Několik let jsem nelyžovala a teď po několika letech budu, takže se vážně moc strašně těšim. Snad si tam nic nezlomim :D.

A to je zase vše co jsme chtěla a nebo jsem zase polovinu věcí co sem jsem chtěla napsat zapoměla. To je totiž u mě taky dost možný! xD tak s etedy mějte :)

Foto z DA od JorD3ZzoN

A tady ještě máte Red Hot Chili Peppers - Under the Bridge (moje srdcovka 8)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Red Hot Chilli Peppers in my heart blablabla* 15. 02. 2011 - 21:45
RE: Red Hot Chilli Peppers in my heart maude 15. 02. 2011 - 22:45
RE(2x): Red Hot Chilli Peppers in my heart damn-girl 16. 02. 2011 - 14:34
RE(3x): Red Hot Chilli Peppers in my heart maude 16. 02. 2011 - 15:24
RE(4x): Red Hot Chilli Peppers in my heart damn-girl 16. 02. 2011 - 17:09
RE(5x): Red Hot Chilli Peppers in my heart maude 16. 02. 2011 - 17:29