Modní tag

17. listopad 2015 | 22.13 |
› 

Nemám žádný jiný nápad na článek, tak proč sem nehodit  Modní tag od Rainbow. Myslím, že v tuto hodinu a den po volnu před nástupem do práce je k tomu ideální :-).

1) Jak bys popsala svůj styl?
Oblíkám se různě. V poslední době se mi hrozně zalíbil elegatní styl a podpatky, občas si na sebe ráda navlíknu mikinu a tenisky a na koncerty většinou zase naopak chodím v tričkách s nápisem, košilí a šátkem ve vlasech (ostatní tomu účesu rádi říkají "na uklizečku"). Takže vlastně podle nálady, ráda bych chodila v jednom stylu, ale to se u mě asi moc nedá, protože v tom, v čem se cítím v kanceláři, tak se necítím na koncertě a naopak :-D.

2) Nejdražší kousek z tvého šatníku?
Mým nejdražším kouskem v celém šatníku je kožený křivák z pravé kůže. Stál mě okolo 5000,- a mám ho od jara. Těch peněz ale nelituji, ráda investuju do dražších kousků, když vím, že mi vydrží a budu je nosit.

Photo from carolc1039

3) Jaký je tvůj vysněný kousek oblečení?
Asi taková úplá sukně, která by mi nezvýrazňovala mega polštáře tuku po stranách boků :-D. Taková sukně ale není a musela bych leda zhubnout a na to nemám moc velkou vůli (čti - vůbec žádnou :-D)

4) Kolik peněz utrácíš za oblečení?
Za oblečení bych nejraději utratila vše, co mám. V poslední době se ale snažím krotit. Většinou tak 600,- měsíčně.

5) Jaké jsou tvé oblíbené obchody?
Poslední rok si hrozně všímám, z jakého materiálu vybraný kus oblečení je. Většinou to jsou hadry. A co se týče těch značek, tak různě. Nejraději teď právě nakupuji na Vinted (bývalý Votočvohoz), takže se mi ani pak nechce dávat plnou cenu za oblečení v obchodech, když na stránkách seženu super věci a za ještě suprovější cenu.

6) Oblíbená voňavka?
Hrozně toužím objevit parfém, který na mě vydrží. Nejraději mám vůně citrusů či zeleného čaje. Pro mě nejlepší vůně. Hrozně mi voní klasická DKNY, mám tuto vůni i doma, ale je z Turecka = ne moc kvalita a prostě na sobě tu vůni po 10 minutách necítím, ale jinak je naprosto úžasná!

Výsledek obrázku pro dkny parfémy

7) Oblíbený účes?
Jak jsem již psala výše - šátek ve vlasech "na uklizečku" ve všech barevných variacích.

Photo from carolc1039 

8) Co si oblečeš, když nemáš čas na dlouhé vybírání?
Džíny (po více jak 5 letech jsem si koupila klasické modré džíny... x let jsem je bojkotovala), jednobarevné triko a svetr a k tomu kolem krku barevný šátek se vzorem.

9) Jeden styl oblékání, který bys chtěla, aby teď byl?
Vždycky se mi hrozně líbil styl Dity Von Teese, je dokonalá!

   

10) Ukaž svůj nejoblíbenější kousek oblečení
Jednoznačně triko Ramones, "naše" triko a tílko s Elvisem Presleym.

Photo from carolc1039   Photo from carolc1039   Photo from carolc1039

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře