Nails :D

21. únor 2011 | 13.42 |

nails7Tak jsem se konečně dokopala k tomu dát sem poslední dvě fotky mých nehtů :D. Ta nalevo, ta je od profesionála a mám je od pátku :D. Byly speciálně na ples, tak proto klasická francie :D, jinak bych si tam nechala udělat něco zajímavějšího.

Poslední dobou (respektivě, poslední 3 dny) koukám na youtube, koukám tam na návody na nail art a některé tam jsou fakt zajímavé :). Tak až jich budu mít pohromadě víc asi sem nějaké ty návody hodím, abych se podělila :D.

A ještě k těm profesionálům. Když mi vytvářela tu francii, tak jsme se bavili o všem možném co se toho zdobení nehtů týče :D. Zjistili jsme o sobě, že obě máme hrozně rády značku laků Golden Rose. A proč taky né že jo? Tuhle značku kupuju hlavně na veletrhách kosmetiky, které se pořádají 2x ročně v Praze. Teď ten jeden byl v pátek, ale díky přípravám na ples jsem to nestíhala :D. A v poslední době mám hrozně taky ráda ještě jednu značku laká a ta se zase prozměnu jmenuje Essence. Essence laky se dají koupit v Rossmannu, jak jsem zjistila, a tak se co nejrychleji vydám do této prodejny, protože mám hroznou chuť dokoupit několik barev laků. Strašně ráda bych totiž, aby do mé zbírky přibyly tyto barvičky - žlutá, světle žlutá, světle modrá, světle zelená, azurová, oranžová, bílá, konečně sehnat nějakou kvalitní černou (a Essence jí má 8P) + ještě nakonec křiklavě růžovou (a všechny budou matné :P). Ta křiklavě růžová mě láká ze všech nejvíc :D. Co jsem taky zjistila, že co se týče DM, tak mě tam žádná značka laků nenadchla. Úplně nejvíc naprd jsou barevné laky S-he. Měla jsem asi 4 laky od této značky a totálně mě zklamali, ale jestli je nějaký lak od S-he, která mě nezklamal, tak je to právě lak podkladový :D. Ty barevné laky od téhle značky totiž nemaj skoro žádný pigment a tu tyrkysovou co mám... ta pořádně nekryla ani po 4 nátěru :/. Jenže Essence a Golden Rose bezvadne kryje po prvním nátěru + Essence bezvadne rychle schne 8). Též mám fialový odlakovač od Essence a vytknout mu nemůžu naprosto nic, navíc bezvadně voní. A jsou tady ještě další věci, které bych si od této značky ráda zakoupila. Takže 1) to je odlakovač v podobě korektoru na drobné chybičky :) a 2) to je olejíček na nehtovou kůžičku v podobě fixky :D.

Ale to zase zakecávám tu poslední fotku. Na té fotce uvidíte úplně poslední změnu image před tou francií co mám teď. Ty jsem akorát nalakovala pdokladovým, konce nehtů udělala zdobícím modrým se třpytkama a přelakovala bezbarvám. Takže fotka zde:

nails8

A ještě jedna věc. S tou profesionálkou jsem se bavila jednu chvíli o tom zdobení (ale to už jsme tady říkala.. jenže to není všechno :D), říkala totiž, že na youtube našla návod na nail art a v něm udělají z umělýh nehtů akvárko, ve kterém jsou ozdobičky s vodou :D. Nechtělo se mi tomu věřit, ale fakt jsem to našla, takže video zde... pokud vás to vážně zajímá :D :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nails :D maude 21. 02. 2011 - 15:06
RE: Nails :D sanny* 21. 02. 2011 - 15:55
RE: Nails :D chester 21. 02. 2011 - 17:03