TOP 5

4. srpen 2015 | 22.02 |
› 

Ahojte! Během toho, co se tady už celý den vztekám s instalací The Sims 4 (a už vážně doufám, že to bude vyřešeno a bude to šlapat) jsem se rozhodla, že bych si během toho čekání mohla zkrátit chvíli tím, že sem hodím svou TOP 5 hudby za měsíc červenec. A jak jsem se rozhodla, tak i teď provedu :-).

Yellowcard - Hang Me Up

Přišla jsem na ně náhodou a vlastně ne náhodou :-D. Podle jméne je znám hrozně dlouho a když jsem tuhle neměla co dělat, tak moje aktivita padla na objevování nové hudby a vzpomněla jsem si právě na kapelu Yellowcard. Hodila jsem je tedy do vyhledávače na Youtube a tuhle písničku jsem si pustila jako první. Vzala mě okamžitě! Navíc ten klip se mi hrozně líbí! Dá se říct, že jsem si je oblíbila hned a teď se je snažím nějak víc objevovat - komplexněji (album po albu).


3 Doors Down - When I'm Gone

Opět. Z nudy projíždění Youtube a co poslouchat. Takže 3 Doors Down. Zrovna mi od nich hrálo tohle a já si řikám "Krucinál, ten refrén mi je povědomej." Šátrala a šátrala jsem v paměti až jsem došla k tomu, že ten refrén jednou zpíval "náš" kytarista. Odtud ta povědomost! Špatný na tom je, že se mi písnička sama o sobě hrozně líbí, ale podvědomě mi tam furt padá barva hlasu "našeho" kytaristy a ta jeho barva, která je v téhle pasáži dokonale hluboko posazená mi tam sedí daleko víc :-D. 3 Doors Down to ale také zvládají velice dobře :-).


Papa Roach - Scars

Opět Papa Roach a mně začíná docházet, že zbožňuju charismatického Jacoba Shadixxe! :-D Vždy jsem na albech tuhle písničku přecházela. Jednou jsem jí ale nechala v autě při cestě domů hrát a to byla... chyba? Prostě na ní nějak byla nálada a mně se v tu chvíli v ryla pod kůži a ve chvíli, kdy jsem spatřila jednu část textu, tak mi bylo vše jasné :-D - "I tear my heart open just to feel" aneb "Trhám srdce na kusy, jen abych cítil."  Ta byla prostě napsaná pro tu chvíli rozpoložení, kterou jsme právě prožívala.


Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth

Naprostá provařenost tohoto léta a totální rádiový hit, ale nevadí. Neviděla jsem ani jeden z těch filmů až snad na jeden. Tenhle soundtrack mě ale učaroval hned při prvním poslechu. Je dokonalý a ač tenhle styl normálně neposlouchám, tak tenhle song mě dostal maximálně.


Yellowcard - Only One

Achjo, to jsem zase jednou originální! :-D Už zase Yellowcard, ale tady vidíte, že mě vážně dostali. Víte co. Hrozně mi připomínají tím stylem starý dobrý Simple Plan a já vždycky milovala starý dobrý Simple Plan, jako třeba Crazy, Welcome To My Life či My Alien. Baví mě hrozně moc a už teď vím, že budou i v příštím seznamu :-D.

A již klasická otázka. Znáte interprety? Zaujali vás?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP 5 flagg 05. 08. 2015 - 19:23
RE(2x): TOP 5 damn-girl 07. 08. 2015 - 14:09
RE: TOP 5 tlapka 02. 01. 2016 - 21:05
RE(2x): TOP 5 damn-girl 03. 01. 2016 - 17:22