Mikovo sídlo

20. srpen 2015 | 23.11 |

Tak vás zase všechny jednou srdečně zdravím :-). Tentokrát se nehlásím se screenama ze hry Sims 4, ale ze screenama ze hry Sims 2.

Už hrozně dlouho jsem tam měla rozestavěné jedlo sídlo. Jak jsem dřívě už prákrát říkala - mou takovou úchylkou je, že si vždy v každých simíkách vytvořím rodiny podle členů kapely Green Day a pak jim všem postavím dům. Už jsme zde ukazovala dům Trého i dům BJ, ale řada nepřišla na dům Mika. Ten jsem dostavěla totiž až právě dnes. Mám ho rozestavěný už hrozně dlouho - jednak jsem dlouho neměla zaplé Sims a hlavně jsem to dělala po malých krůčcích, protože jsem měla nějakou vidinu, ale občas jsem se v ní ztratila a byla potřeba načerpat pokaždé nová inspirace.

Nestavěla jsem podle žádné předlohy. Nikde jsem totiž nenašla, jak jeho dům vypadá, ale to nevadí. Měla jsem u něj totiž jasnou vidinu toho, že jeho dům by vlastně neměl být dům, ale veliké sídlo kousek od oceánu. No, a jak jsem si usmyslela, tak jsem poté také stavěla, a tak poté můžete posoudit sami, jestli to na vás dělá dojem honosného sídla u oceánu.

Venek

Pohled na celý dům z té přední strany, aby byla navozena atmosféra sídla u oceánu, tak samozřejmě nesmí chybět palmy.

Zde už pohled na sídlo ze zadní strany domu a pohled na zahradu. Nesmí chybět velký bazén, altán, kde si simíci budou během letních večerů užívat grilování. Můžete si všimnout, že jsem použila zase ve hře nový stavební prvek - vystavěla jsem tam takové podloubí místo klasické terasy. Z podloubí se vychází ze vstupní chodby domu a hrozně se mi to sem hodilo :-).

Vnitřek

Pohled na celé přízemí domu - uprostřed vstupní chodba, napravo kuchyň spojená s jídelnou a obývacím pokojem, koupelnou plus pracovna a zleva nahrávací studio se zkušebnou.

Vstupní chodba

Tady již obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou dohromady, aby spolu mohla rodina trávit co nejvíce času. Zde jsem se opět zkoušela o nový pracovní prvek - oddělit, ale zároveň i spojit kuchyň od zbytku tou částečnou zdí, která tam funguje i jako místo na závěsné dekorace a myslím tedy, že se povedlo a líbí se mi to tam :-). Navíc jsem se snažila vytvořit iluzi cihlové zdi.

Krásná prosvětlená pracovna, kde bych i já pracovala a těšila se, že tam budu moct pracovat :-D

Menší jen skromná koupelna v přízemí.

Hudební zkušebna s odpočinkovým koutem pro pány a prosklenou kukaní pro zvukaře - sen každého hudebníka - super vybavená zkušebna se soukromým nahrávacím studiem :-D

První patro

Přesun do prvního patra, kde najdeme chodbu, nalevo poté ložnici se šatnou a koupelnou. Napravo spojovací chodbu a dětské pokoje přečemž dva pokoje ze tří nyní budou nevyužité, protože se s potomky teprve počítá. A zapomněla jsem vyfotit koupelnu dětí, takže fotky budou co nejdříve dodány.

Schodiště

Ložnice laděná v bílých a krémových barvách a k tomu sen snad každé ženy - místo skříní šatna.

Koupelna, která patří k ložnici laděná ve světlých modrých barvách.

Tady už jsou fotky dvou chlapeckých pokojů - to jsou ty pokoje, kde se na jejich obyvatele teprve čeká až přiletí čáp :-D

A zde poslední fotky z dnešní prohlídky - princeznovský pokoj pro teenagerku Estelle. Ten pokoj je sice růžový, ale já bych ho snad i také brala :-D

A nyní se vrhneme na obyvatele tohoto sídla

Takže... dům obývají tyto tři osoby - Mike (hlava rodiny) jeho manželka Brittney a Mikova dcera Estelle zvaná Hero z prvního manželství (postavy založeny na reálných osobách).

A jak se vám dnešní prohlídka líbila? Jaká místnost je váš největší favorit?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Mikovo sídlo sigrun 20. 08. 2015 - 23:22
RE(2x): Mikovo sídlo damn-girl 20. 08. 2015 - 23:32
RE(3x): Mikovo sídlo sigrun 22. 08. 2015 - 12:49