Red wine and Blink 182! :P

11. únor 2011 | 20.27 |

Jak s emáte dnes večer? Já výborně. Dozvěděla jsem se úžasnou zprávu! ZPRÁVU DNE! 23. 6. 2010 budou v praze BLINK 182! WHOAAAAAAA! Nehorázně se na ně těšim. To byl můj sen, aby se v ČR ukázali a ono fakt jOOOOO! Mám radooost! Co jinak? Jinak  v televizi neni nic na co bych se chtěla koukat (jako vždy poslední dobou... už mě to ani nepřekvapuje), tak jsem si pustila po dlouhé době Depeche Mode. Přesně řečeno, pustila jsem si jejich nejnovější CD - Sounds of the Universe 8) a k tomu tady mám víno s kolou :D. Dneska mi to přijde jako fajn příležitost dát si trochu vína :).

Plány na víkend? Jsou tak nějak jasný. Zítra s mamkou jdeme na veletrh cestování či co to je. Pak u babičky. Konečně mi odevzdá šaty, které dneska bude došívat... hrozně s ena ně těšim. K večeru mě možná zase čeká vycházka pokud to vyjde. Tedy doufám, že to vyjde :). V neděli jdeme zase s Maude. Přesněji řečeno, jdeme na zmrzku (na pohár :P) a ona mi tam přidá její vypracované okruhy k maturitě a já si vyberu jaké se mi budou hodit. Což je naprosto super. Hrozně mi to ulehčí práci - JEŠTĚ JEDNOU DÍKY MOC MAUDÍÍÍÍ! :*.

K četbe... dnes jsem dočetla Rozmarné léto. Byla to hrůza a děs. Strašně blbě to je napsané, takže jsem s ekolikrát vracela i o několik stránek abych pochopila o čem tam je řeč. Stejně nemám pocit, že bych z té knihy byla moudrá a přijde mi, že v téhle knize mám hrozný díry :/. Dále tady mám oučený Máj a Na západní frontě klid. Nejudřív chci přečíst ten máj a potom tedy Na západní frontě klid (na to se i celkem těším :). Až přečtu tohle všechno pujčím si Zkrocení zlé ženy, Lakomce a Krysaře. Na tyhle všechny tři se celkem těším, mám pocit, že to bude dobrý.

A dnes? Dnes jsem byla u babičky s bráchou na lívancích se skořicí. Byly naprosto výborný a jjá se jich zase přecpala XD. No co dobře mi tak :D. Co víc, po dlouhé době jsem tam jela s autem. Opět jsem měla problém s parkovánim. Prostě postavit se rovně blízko obrubníku je pro mě neustále nadliskej víkon :/. Snad se to někdy naučim... už si fakt připadám jak největší trotl, když to tam parkuju 5 minut :-X.

A teď mě omluvte... jdu se zaposlouchat do těch DM a pak si pustím Best Off U2, které jsem dnes úplně náhodou poroce a půl již vzdaného hledání NAŠLÁÁÁ. Jooo, dneska je prostě nádhernej výbornej den 8). Mějte s ekrásně :)...

Foto z DA od Mourningstocks

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře