TOP 5

5. září 2015 | 23.21 |
› 

Ahoj. Další měsíc uběhnul jako voda, a tak je opět čas na seznam nejoblíbenějších písní za poslední měsíc. Doufám, že vás aspoň něco chytne :-).

Yellowcard - Light Up The Sky

I během tohoto měsíce jsem poslouchala Yellowcard. Nějak jsem jim propadla a vlastně už propadám i zpěvákovi :-D. Light Up The Sky se během posledního měsíce stala mou srdcovkou a mně hraje každý den hned několikrát. Asi z ní brzo zblbnu, ale to nevadí. Bude to příjemně zblbnutí :-D. Miluju ten text! A navíc, v tomhle stylu hudby se normálně nevidí housle jako plnohodnotný nástroj a tady jako plnohodnotný nástroj housle jsou a pro mé uši to je příjemná změna a dokonalost!


HIM - Wicked Game

Na začátku měsíce srpna jsem navštívila z pozice redaktora zase jeden koncert - koncert kapely HIM. Ne, že bych je nějak zvlášť znala, ale když má člověk možnost chodit zadarmo i na ty koncerty kapel, u kterých zná třeba jen dvě písničky (v tomto případě Wings Of Butterfly a Join Me In Death), tak proč nejít. Nutno říct, že po koncertě jsem jim zanechala u sebe v přehrávači trošku větší prostor a právě tato píseň si jako jedna z mnoha dobila mé srdce a především uši. Je taková krásně ponurá.


Sick Puppies - You're Going Down

Hrozně mě baví název té skupiny! :-D Přišla jsem na ní náhodou na Youtube, ale stále v jejich případě zůstávám jen u této písničky. Co ale na tom, že se mi vážně líbí! Opět zase takový temnější styl hudby s pořádným znějícím hlasem, který mám v poslední době ráda :-P


Maroon 5 - This Summer's Gonna Hurt Like A Mother Fucker

Tak tohle nepovažuju za nějaké obrovské veledílo ani jako důkaz, že tahleta kapela je složená z pravých hudebníků. To rozhodně ne ani netvrdím, že nemám ráda Maroon 5. Dost písniček si od nich ráda poslechnu, ale úplně je taky nemiluju. Vlastně mi i kolikrát hrozně vadí ten Adamův vysoko položený zpěv a vlastně mi i přijde, že tahle kapela za posledních pár let hraje spíš na styl než na opravdové hudební umění, ale to je teď jedno.
Tohle je prostě důkaz, že i sebevětší pitomost se člověku nechtěne dokáže vrýt pod kůži. Co na tom ale, mě hrozně baví právě ten refrén a ten klip, ve kterém je vidět, jak se frontman připravuje před koncertem :-D. Vždycky, když to někde slyším, hrozně mě do toho baví řvát to "Fucker... fucker!" Dobře Karol, klid... jen klid :-D


Linkin Park - Place Fo My Head

Ač dění kolem Linkin Park nijak nesleduji, i tak je mám hrozně ráda. Naprosto miluju jejich hudbu a právě tenhle song mě pronásleduje už pěkně dlouho. Hrozně se mi v něm líbí ta energie. Nemám k tomu víc. Prostě mě sebral a ten řev... aaah!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře