Šampon pro jemné vlasy od Aussie

1. listopad 2015 | 14.06 |

Ahoj všem. Dnes přicházím s článkem, který se tady už delší dobu neobjevil - recenze na kosmetický produkt. Věřím, že i vy si občas rádi přečtete nějakou tu recenzi, protože vám poté pomůže trošku pomoct s výběrem něčeho nového.

Dnešní článek bude zaměřený na šampon pro jemné vlasy od Aussie. Aussie je australská značka, která je mezi blogerkama (jak jsem si sama všimla) docela oblíbená. Tento produkt mě zaujal, protože slibuje, že je na jemné vlasy a já přesně takové mám a navíc je to dražší značka... aspoň tedy pro mě (cca 150,- Kč). Mám jemné vlasy, které se rychle mastí a rychle ztrácí objem a plihnou. Aussie šampon by měl tedy tomuto zabránit.

Prvně bych chtěla trošku pohanit obal, protože až bude v lahvičce málo šamponu, tak ho neotočíte vzhůru nohama, a atak je obtížné z něj dostat naprosté maximum. Objem celého výrobku je také slušný - vlastně 150,- Kč za 300 ml šamponu není tak moc, a když k tomu připojíte fakt, že šampon naprosto božsky pění a stačí ho malilinká kapička na celé vlasy, tak je to naprostá bomba. Aussie také úžasně jemně voní (něco jako žvýkačky), ale vůně ve vlasech tolik nezůstává.

A teď přichází ten problém - důvod, proč já ten šampon snad ani nespotřebuji a důvod, proč se u mě jinak stal naprostým propadákem. Efekt lehce nadýchaných vlasů, které drží objem delší dobu a skoro neplihnout se tady prostě nekoná. Pořádně vzdušné nejsou snad ani čerstvě po umytí, první den po umytí už jsou zplihlé a druhý den musím vlasy mít, protože jsou naprosto mastné a nezachrání to už ani suchý šampon.

Mně prostě šampon ani trošku nesedl a asi ho dodělám tak, že s ním budu mýt své hřebeny, protože dát si ho na vlasy a čekat výdrž? To prostě s tímto šamponem nelze. Kosmetické produkty jsou ale věc zrádná, což znamená, že někomu naopak sedne a už nebude chtít jiný mycí přípravek na vlasy. Já to ale nejsem a vlastně mě to hrozně štve, protože na Aussie jsem se hrozně těšila.

A co vy? Máte nějakou špatnou zkušenost s nějakým šamponem? A vyzkoušeli jste vlastně někdy Aussie?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Šampon pro jemné vlasy od Aussie rebarbora 01. 11. 2015 - 17:33
RE(2x): Šampon pro jemné vlasy od Aussie damn-girl 01. 11. 2015 - 17:39