TOP 5

5. prosinec 2015 | 16.45 |
› 

Uplynul měsíc a já opět přicházím se svým playlistem pěti nejoblíbenějších songů. Myslím, že tentokrát by to mohlo být také různorodé a mohl by si vybrat každý :-).

OneRepublic - Prodigal

Před rokem jsem byla na jejich koncertě a teď se k ním po roce zase vracím. OneRepublic, snad má nehynoucí láska. Mám je ráda hrozně moc a celý měsíc patřil nejvíc asi právě této skladbě, kterou si i teď pouštím stále dokola. Přijde mi hrozně procítěná.


Hollywood Undead - Levitate 

A teď něco rozjetějšího. Hollywood Undead jsem už tady inzerovala několikrát, ale až tahle písnička mě donutila si od nich sehnat alba a poslouchnout si je celé, společně i s píničkama, které nezmnám. Jsou boží a já už se těším na jejich koncert příští rok. Už tady byli dvakrát a vždy jsem si je nechala utéct, teď už se to nestane! Navíc dva členové mají hrozně zvučný přezdívky - Charlie Scene (což mi trošku přijde jako narážka na Charlieho Sheena :-D) a Johnny Three Tears :-D.


Imagine Dragons - I Bet My Life

Opět se vracím i k Imagine Dragons, kterým už delší dobu přicházím na chuť. Tahle písnička mě zaujala už na první poslech a já neustále přemýšlela, co mi tam co připomíná. Ha! Slyšíte tam ty africký vlivy jako já? Zdá se mi to jako dokonalost, ta písnička kvůli tomu získává hrozně moc energie :-).


Lucie - Chci zas v tobě spát

Lucie. Kult české hudby. Kdo by neznal Lucii? Skvělá skupina, tedy aspoň pro mě. Mám z té písničky hroznou husí kůži. Neumím ji popsat tak, abych ji dostatečně vychválila podle svých představ.


Pavel Calta - Terapeut

Bože, tohle je hrozná ujetina! :-D To jsem na to minulý týden takhle omylem klikla... a ježiš... dostal mě ten refrén, a taky to, že se na něj krásně kouká :-D.

Klasická otázka - zaujalo vás něco a co?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP 5 tlapka 02. 01. 2016 - 20:21
RE(2x): TOP 5 damn-girl 03. 01. 2016 - 17:21
RE(3x): TOP 5 tlapka 03. 01. 2016 - 21:56