Hmmmmmm

9. únor 2011 | 22.11 |

Ani vlastně nevim, o čem bych vám dneska měla povídat. Průběh dne byl totálně super, ale teď? Teď jsem totálnš vyšťavěná. Asi si pujdu sednout do obýváku k mamce, nic lepšího na práci mě totiž nenapadá :/. A vzhledem k tomu, že mám prázdniny, tak je docela blbost jít si lehnout v 10 večer. Bych pak byla vzhůru třeba od 6 od rána. Což s emi teda opravdu nechce od tak brzké hodiny převalovat a čučet do stropu.

Zítra před 11 odcházím k tomu holiči. KONEČNĚĚĚ :). A potom asi napíšu své snad nové kámošce a půjdeme zase ven. Dneska jsme taky byly a opět to byl super pokec a suprově strávené 2 hodinky :). Po takto proitém čaju jsem dorazila domů, kde jsem zjistila, že nemáme pečivo. Sebrala jsme tedy z poličky v kuchyni 200 a vyrazila autobusem do Penny. No přeci kvuli pečivu, které vlastně ani nemáme neumřu hlady žj :D. Také jsem si tam zakoupila pomerančové lízátkoooo 8P. Naja, já a lízátka. To jest kategorie sama o sobě :D.

Ochjo a už vážně nevím co bych vám dneska pověděla. No lepší něco (jako je tenhle článek) než nic. Teď si asi ještě pujdu vzít housku (jsou fakt dobrý :P) a půjdu něco dělat. Vůbec teda nevim co... nic s emi nechce.... snad něco vymyslim. A ještě jedna věc :D. Zítra mi u toho kadeřníka držte palce - DĚKUJI PĚKNĚ A UCTIVĚ :) a teď dobrou noc milé děti :)

Foto z DA od ce-i

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře